Reklama
Reklama

Zaatakował kobietę na Grunwaldzie: "trzymając w ręku nóż zabrał jej telefon"

fot. policja
fot. policja

Do zdarzenia doszło w kwietniu na ulicy Swoboda.

- Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań - Grunwald prowadzą postępowanie w sprawie rozboju, do którego doszło 25 kwietnia. Około godziny 00.30 w okolicy kościoła przy ulicy Swoboda w Poznaniu kobieta została zaatakowana przez nieznanego jej mężczyznę. Napastnik rzucił się na nią i przewrócił poszkodowaną na plecy. Następnie trzymając w ręku nóż, doprowadził ją do stanu bezbronności, po czym zabrał jej telefon komórkowy warty kilka tysięcy złotych, a następnie uciekł. Na szczęście kobiecie nic się nie stało - wyjaśnia Marta Mróz z poznańskiej policji.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Policjanci przejrzeli nagrania z kamer monitoringu w pobliżu miejsca zdarzenia. Zarejestrowały one wizerunek podejrzewanego mężczyzny. - Wszystkich, którzy rozpoznają osobę na nagraniu lub posiadają wiedzę na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Poznań - Grunwald pod numerem telefonu 47 77 121 11/12 bądź 112 - dodaje. Można też pisać na maila: [email protected].

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
5℃
Poziom opadów:
1.8 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
2.19 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro