Reklama

Miasto wystawia na sprzedaż kolejne tereny w rejonie Obodrzyckiej

Tereny w tej okolicy wystawiono na sprzedaż | fot. Google Maps
Tereny w tej okolicy wystawiono na sprzedaż | fot. Google Maps

To kilka sporych działek.

Miasto ogłosiło dwa przetargi na sprzedaż w sumie 7 działek przeznaczonych pod zabudowę produkcyjną, składy i magazyny, z dopuszczeniem zabudowy usługowej. Chodzi o tereny położone pomiędzy ulicami Sarbinowską i Garaszewo na Żegrzu.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

W pierwszym przetargu do nabycia są dwie działki o łącznej powierzchni ponad 22 tysięcy metrów kwadratowych oraz trzy działki o łącznej powierzchni prawie 27,5 tysiąca metrów kwadratowych. W przypadku mniejszego terenu cena wywoławcza wynosi 8,5 mln złotych, a w przypadku większego 10,5 mln złotych. Przetargi odbędą się 30 września.

W drugim przetargu do nabycia są działka o powierzchni prawie 24 tysięcy metrów kwadratowych oraz działka o powierzchni 18,5 tysiąca metrów kwadratowych. Cena wywoławcza pierwszej nieruchomości wynosi 9,1 mln złotych, a cena drugiej - 7 mln złotych. Przetarg odbędzie się 4 października.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
4.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro