Reklama
Reklama

Sadowsky i Grzegorz Wilk - we wspólnym klipie "Tylko tyle mi wystarczy"

Utwór dostępny również w serwisie Spotify.

Znany kompozytor i producent muzyczny z Poznania Robert Sadowski oraz ulubieniec polskiej publiczności wokalista Grzegorz Wilk pochwalili się wspólnym projektem muzycznym. Utwór "Tylko tyle mi wystarczy" jest utrzymany w stylu popularnej muzyki rozrywkowej a jego tekst opowiada o niespełnionej miłości mężczyzny do kobiety, która przepełnia stęsknione serce:

"I tylko tyle mi wystarczy dziś,
gdy wciąż mijamy się bez słowa
co noc o tobie tworzę nowe sny
czy los przestanie z nas żartować..."

Utwór ma szansę stać się hitem 2021 roku. Autorem czułych słów do piosenki jest Joanna Sabo - autorka tekstów i wokalistka. Producent Sadowsky zaprosił do tego projektu znakomitych muzyków m.in.: Kubę Frydrycha - gitary, Tomka Zielińskiego - bass, Maksymiliana Mińczykowskiego - perkusja. Do utworu powstał przepełniony uczuciami emocjonujący teledysk, a większa część zdjęć do klipu powstała na dachu szpitala powiatowego w Międzychodzie, w województwie wielkopolskim czyli w rodzinnym mieście Roberta Sadowskiego.

Pochodzący z Opola wokalista Grzegorz Wilk działa na scenie muzycznej już od wielu lat. W swoim artystycznym dorobku ma aż 15 płyt. Współpracował z wieloma gwiazdami polskiej estrady, takimi jak: Zbigniew Wodecki, Ryszard Rynkowski, Alicja Majewska, Leszek Możdzer, Włodzimierz Korcz, Krzysztof Krawczyk czy Piotr Rubik. Grzegorz Wilk to także doświadczony wokalista najpopularniejszych programów rozrywkowych, najbardziej pamiętany z: "Jaka to Melodia" w TVP1, "Szymon Majewski Show" w TVN czy "Twoja twarz brzmi znajomo" - Polsatu. Na początku swojej kariery był solistą i aktorem wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol, laureatem wielu programów telewizyjnych ("Szansa na sukces", "Droga do Gwiazd") jak i międzynarodowych konkursów.

Więcej na: YouTube-SMG / https://fb.com/SadowskyMusic / www.sadowsky.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze możliwe jednak do wieczora!
10℃
2℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
5.39 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro