Reklama

Próbowali dostać się do samochodów, gdy kobiety siedziały w środku: 2 incydenty w jeden dzień

fot. Natalia
fot. Natalia

W niedzielę doszło do takich sytuacji w dwóch miejscach na terenie Poznania.

Jako pierwsza o problemie poinformowała nas Czytelniczka Natalia. - Mężczyzna (wyglądający na będącego pod wpływem narkotyków) otwiera drzwi samochodu i próbuje się dostać do aut stojących na czerwonym świetle. Proszę o komunikat, by uważać i mieć blokadę drzwi, nie wiadomo jakie ma zamiary - napisała. Do incydentu doszło około 21.00 na skrzyżowaniu Hetmańska / Dmowskiego.

Dziś rano w podobnej sprawie napisała do nas Czytelniczka Sylwia. - Chciałam przestrzec wszystkie kobiety, aby siedząc same w aucie zamykały drzwi i przede wszystkim nie trzymały torebki na miejscu pasażera. W dniu wczorajszym młody chłopak chciał otworzyć mi drzwi od auta i zabrać torebkę. Miało to miejsce przy Starym Rynku. Dużo rozsądku dziewczyny na wakacje i nie tylko - napisała.

Kilka lat temu pisaliśmy na portalu o wybijaniu szyb w samochodach oczekujących na zielone światło na skrzyżowaniach. Tam sprawcy wybijali szybę w pojeździe i kradli ze środka torebki należące do kobiet prowadzących auto. Do takich sytuacji dochodziło na rondzie Starołęka oraz na Lechickiej.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla całego województwa. Może być niebezpiecznie
24℃
13℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
4.16 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro