Reklama
Reklama

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych za nami

Wczoraj, 7 grudnia, zakończył się Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. Wystawcy z całej Polski zjechali na Międzynarodowe Targi Poznańskie, by pokazać i sprzedać swoje dzieła. Niestety, festiwal nie cieszył się dużą popularnością.

Na festiwalu można było znaleźć unikatowe prezenty świąteczne.Elementy garderoby, wszelkie rodzajebiżuterii, ceramikai szkło - to wszystko mogli nabyć poznaniacy. Ogromne ilości aniołków, w każdym kolorze i z każdego materiału, a także piernikowe domki - wystawcy kusili odwiedzających targi pomysłami, cenami i świątecznymi rarytasami.

Nowością tegorocznego V Festiwalubyła wystawa "Poznaj zmiany 2008 - Polski Salon Sztuki", na której zwiedzający mogli zapoznać się z pracami blisko stu polskich artystów. Chętni mogli też wziąć udział w warsztatach artystycznych, na których wykonywano niepotwarzalne przedmioty.

Niestety, impreza nie cieszyła się tak dużą popularnością, jak ubiegłoroczny festiwal. Wszystko spowodowane było Konferencją Klimatyczną. Poznaniacy bali się odwiedzać MTP. Wielu wystawców wyjechało z Poznania z kompletem swoich prac. Niektórzy sprzedali pojedyncze sztuki ozdób.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie IMGW. Dla 16 powiatów w naszym regionie!
29℃
17℃
Poziom opadów:
21 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
11.99 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro