Reklama
Reklama

Absurdalna kradzież: z parku skradziono 14 ławek, jest nagroda za wskazanie sprawcy

fot. Gmina i Miasto Odolanów / FB
fot. Gmina i Miasto Odolanów / FB

Do zdarzenia doszło w Odolanowie na terenie powiatu ostrowskiego.

O kradzieży poinformował na Facebooku burmistrz miasta Marian Janicki. - Kilka dni temu dokonano kradzieży 14 ławek z parku przy ulicy 1 Maja o łącznej wartości ponad 13 tysięcy złotych - napisał. - Nie chcielibyśmy zmieniać naszego miasta w monitorowaną twierdzę, a szczególnie drobiazgowo monitorować parków i skwerów, które powinny być miejscem nieskrępowanego wypoczynku i rekreacji dla mieszkańców gminy i miasta oraz przyjezdnych gości - dodał.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Jak podkreśla burmistrz, władze Odolanowa współpracują w tej sprawie z policją. - Każda taka kradzież to uszczuplenie naszego budżetu, strata pieniędzy, które powinny trafiać do Państwa i być przeznaczone na realizację potrzebnych inwestycji.

Janicki upublicznił swój numer telefonu i zapewnił, że jeśli otrzyma informację, która przyczyni się do złapania złodzieja lub złodziei ławek, przekaże informatorowi 2000 zł nagrody.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

5℃
0℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
20.78 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro