Reklama

Policjanci o interwencji przed punktem szczepień szpitala HCP: "jedna z fajniejszych, z jakimi mieliśmy ostatnio do czynienia"

Przed interwencją policji | fot. policja
Przed interwencją policji | fot. policja

Za pomoc w "ogarnięciu" chaosu podziękowała im m.in. 70-letnia emerytka.

Od kilku dni opisujemy na portalu problemy pacjentów, którzy mają poddać się szczepieniu na Covid-19 w punkcie szczepień na terenie szpitala HCP na Wildzie. Informowano nas o gigantycznej kolejce do budynku, kiepskiej organizacji i tłoku, w jakim muszą stać seniorzy. Na miejsce wzywano policję, by poprawić sytuację.

Zdjęcie przed interwencją funkcjonariuszy i po niej umieściła w internecie poznańska Komenda Miejska Policji. - Wiele osób, które musiały tam przyjść, po prostu potrzebowało kogoś, kto im pomoże. Więcej o tym napisała w liście 70-letnia pacjentka. Pani Katarzyna po powrocie do domu postanowiła przesłać do nas email. "Właśnie wróciłam ze szczepienia w szpitalu... Bałagan niesamowity, brak organizacji. Tą drogą chcę podziękować patrolowi, który uporządkował cały ten nieład. Wielkie wyrazy szacunku dla policjantów, którzy byli stanowczy, cierpliwi, łagodzili nastroje. To trudna praca zapanować nad zdeterminowanym tłumem, ale Ich cierpliwe podejście i niejednokrotnie uśmiech łagodził 3 godzinne oczekiwanie. Emerytka 70-latka Katarzyna" - informuje policja.

- Wiemy o tym, że lekarze, pielęgniarki i cały personel medyczny wielkim wysiłkiem starają się wszystkim pomagać. Czasem jednak potrzebują wsparcia i zrozumienia. My zawsze chętnie wszystkim pomożemy. A interwencja, o którą prosili pacjenci zakończyła się pozytywnie i była jedną z fajniejszych, z jakimi mieliśmy ostatnio do czynienia - dodaje.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
10.29 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro