Reklama
Reklama

Peja zakażony koronawirusem. Raper nazwał amebą internautkę, która zasugerowała, że to "zwykła grypa"

Pod tym zdjęciem na FB doszło do ostrej wymiany zdań | fot. Peja Slums Attack / FB

W komentarzach na Facebooku "zrobiło się gorąco".

Już 1 marca Peja w mediach społecznościowych poinformował, że stracił węch i smak wskazując, że prawdopodobnie jest zakażony koronawirusem. W środę muzyk umieścił na Facebooku swoje zdjęcie z informacją, że "kaszel nie ustępuje, ale ogólnie znacznie lepiej". - Jakby nie było 14 dni wyjęte z życia. Wczoraj złożyłem kilka zwrotek jednak z nagraniami trzeba będzie zaczekać. Czuję się trochę wyczerpany ale ku pokrzepieniu zjawiają się goście, których piękne cegiełki uszlachetniają projekt Ricardo. Miłego dnia kochani! - napisał Peja.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 3 lipca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Pod zdjęciem pojawił się komentarz jednej z internautek, który mocno zdenerwował artystę. - Każdy choruje... Zwykła grypa może bardziej agresywna niż kiedyś... Nie popadajmy w panikę! - napisała Gosia. Peja nie wytrzymał i odpowiedział, czym doprowadził do ostrej wymiany zdań w komentarzach.

- Gosia miałaś kiedyś grypę, że piszesz zwykła grypa? Grypa to choroba, która rozpi***ala człowieka w drobny mak - jak można pisać o grypie, że to coś zwykłego? Ja prdl jak ktoś definiuje przeziębienie jako grypę to gratuluję - od razu wiadomo, że nigdy nie przechodził i nie ma pojęcia, po drugie k***a Covid to nie grypa amebo więc jednak zacznę panikować gdy takie k***a Gosie samosie diagnozują społeczeństwo gówno wiedząc na ten temat zwłaszcza, że każdy przechodzi to inaczej czytaj w sposób indywidualny pustaku! - napisał. Nie zabrakło później innych mniej lub bardziej obraźliwych słów w stronę osób, które stanęły w obronie autorki komentarza.

- Miałem grypę może 1-2 razy w życiu. I nikt mi nie powie że to jest jakaś zwykła lekka choroba. Teraz nie zachorowałem na grypę i jak wiele osób raczej o siebie dbałem a po drugie to o wiele gorsze niż cokolwiek przechodziłem na przestrzeni ostatnich lat. Więc kiedy czytam po raz enty od roku czasu durne komentarze to w końcu aktualnie po przebytej chorobie 14 dniach leżenia trupem mogę a wręcz mam prawo się k***a zapalić i pocisnąć. I tylko dlatego piszecie tutaj te komentarze bo zostało pociśnięte i to w minimalnym stopniu - w innym przypadku nawet byście nie zwrócili uwagi na inny bardziej dyplomatyczny komentarz - skwitował muzyk w kolejnym komentarzu.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW drugiego stopnia. Również dla Poznania
31℃
19℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
20.92 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro