Reklama
Reklama

Bocian ze Śródki złapany! "Okazaliśmy się ostatnią deską ratunku dla biedaka"

fot. ZOO Poznań Official / Facebook

Ekscentryczny sposób bycia ptasiego celebryty przy tak dużym mrozie mógł się dla niego skończyć tragicznie.

Od pewnego czasu na naszym portalu regularnie piszemy o bocianie, który nie odleciał do ciepłych krajów i zamieszkał w rejonie poznańskiej Środki. Co jakiś czas czytelnicy przysyłają nam zdjęcia ptaka - martwią się o jego los w obecnych warunkach.

Przedłużanie rzęs jest bez sensu. W maju Laminacja + lifting + botox rzęs -20% od ceny regularnej tylko w salonach Wonderland. Zadzwoń: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

O tym, że poniedziałek upłynął w Poznaniu pod znakiem ekstremalnej pogody, wiedzą chyba wszyscy. Dla bociana intensywne opady śniegu i silny mróz to warunki zdecydowanie bardziej ekstremalne niż dla nas. Dlatego pracownicy poznańskiego ZOO postanowili działać.

- Od wczoraj trwała mimo paskudnej pogody akcja ratowania bociana na Śródce, okazaliśmy się ostatnią deską ratunku dla biedaka. Artur Przybylczak, wieloletni doświadczony opiekun ptaków, weteran z Syrii, kierownik działu technicznego i jeden z naszych ludzi do zadań specjalnych, po kilkunastu godzinach na mrozie, dał radę. Dziękujemy bardzo poznaniakom, którzy pomagali w akcji. Bocian dochodzi do siebie, Artur też, prosimy o kciuki za zdrowie obu Panów - informują pracownicy ogrodu zoologicznego.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
11.05 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro