Reklama

Klub gejowski otworzył się pomimo obostrzeń. "Nalot policji"

fot. Konrad

Do zdarzenia doszło na Małych Garbarach.

Według relacji naszego Czytelnika służby pojawiły się w jednym z klubów środowiska LGBT na Małych Garbarach, który został otwarty pomimo pandemicznych obostrzeń. Właśnie trwa nalot policji, dużo ludzi skutych leży na ziemi - pisze nasz Czytelnik. Na Bóżniczej i Grochowych Łąkach jest z 40 policyjnych sprinterów i pełno nieoznakowanych coś się tam dzieje? - pyta kolejny.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Policjanci przyznają, że interweniują w jednym z klubów na Małych Garbarach. Nic poważnego się tam nie dzieje. Zostaliśmy poproszeni o asystę Sanepidowi. Akcja przebiega spokojnie - mówi nam mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik poznańskiej policji i nie potwierdza, by ktoś skuto w kajdanki, albo zatrzymano.

Klub na Małych Garbarach jest kolejnym, który otworzył się w ostatnich dniach, pomimo zakazu. Właściciele lokali mają dość i zapraszają gości, ponieważ jak tłumaczą kolejne dni bez gości doprowadzą ich do bankructwa. Kochani goście i gościnie progów HAH! Cały luty bawimy się w naszym klubie w pełnym reżimie sanitarnym zgodnym z zasadami bezpieczeństwa strefy żółtej. Zgodnie z przedstawionym przez rząd planem wychodzenia z kwarantanny narodowej - czytamy na profilu klubu na portalu społecznościowym.

Przed wejściem, każdy gość miał wypełnić ankietę o stanie zdrowia.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
2.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro