Reklama
Reklama

Nawet tysiąc osób bawiło się w sobotę w poznańskim klubie. Policja nie została wpuszczona

fot. Instagram

W sobotnią noc w jednym z klubów przy Al. Niepodległości odbyła się impreza.

O sprawie poinformowali nas czytelnicy. Jak zwrócili uwagę, w ubiegłym tygodniu klub ogłosił, że organizuje spotkanie z "zamkniętą listą" uczestników. Z facebookowego wydarzenia utworzonego przez klub wynika, że w sobotniej imprezie udział potwierdziło blisko 500 osób, a ponad tysiąc osób wyraziło zainteresowanie wydarzeniem. Tłum, bez maseczek, widać też na nagraniach pojawiających się w mediach społecznościowych.

O imprezę zapytaliśmy policję. - Przed 22.00 w sobotę policjanci ze Starego Miasta otrzymali informację o tym, że w jednym z klubów odbywa się impreza, w której udział bierze sporo osób - mówi Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji. - Policjanci pojawili się na miejscu i rozmawiali z właścicielem klubu, ale ten nie wpuścił funkcjonariuszy do środka - dodaje.

Właściciel zapewniał policjantów, że wydarzenie odbywa się przy zachowaniu reżimu sanitarnego. - Policjanci jednak mają materiały, z których wynika, że sytuacja wyglądała nieco inaczej. Wszystkie zebrane materiały zostaną więc przekazane do prokuratury oraz do sanepidu - kończy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Na ulicach miejscami może być ślisko!
5℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
20.49 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro