Reklama
Reklama

Memy z amerykańskim senatorem dotarły do Poznania. Przeróbki zdjęcia podbijają internet

fot. Teatr Polski w Poznaniu / FB
fot. Teatr Polski w Poznaniu / FB

Bernie Sanders "pojawił się" w Bibliotece Raczyńskich i na widowni Teatru Polskiego.

Strój amerykańskiego senatora, a właściwie jego rękawiczki zwróciły uwagę podczas zaprzysiężenia Joe Bidena na prezydenta USA. Wśród zaproszonych gości był właśnie senator Bernie Sanders. 79-letni senator miał na sobie garnitur, ciepłą kurtkę i wełniane, charakterystyczne, ciepłe rękawice. Ale jego strój na tyle spodobał się internautom na całym świecie, że ruszyła lawina memów z jego wizerunkiem. Powstała nawet specjalna strona, gdzie taki mem można wygenerować.

Sam Sanders, komentuje, że on podobnie jak inni mieszkańcy stanu Vermont nie przejmują się stylem i dbają o to, by im było ciepło.

Charakterystyczne memy dotarły już do Poznania. Bernie Sanders "pojawił się" w Bibliotece Raczyńskich i na widowni Teatru Polskiego.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. Kilkadziesiąt interwencji strażaków, głównie w naszym powiecie
21℃
13℃
Poziom opadów:
5 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
8.30 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro