Reklama
Reklama

W Sylwestra postawił wszystkie służby na nogi. Groził, że wysadzi mieszkanie

fot. OSP Książ Wlkp.

Do zdarzenia doszło w powiecie śremskim.

Jak informują strażacy z OSP Książ Wielkopolski zdarzenie miało miejsce w czwartek około godziny 23. Zostaliśmy zadysponowani dwoma zastępami do Włościejewek gdzie jeden z mieszkańców groził ze wysadzi mieszkanie w powietrze - relacjonują strażacy. Po negocjacjach policji z grożącym, mężczyzna ostatecznie został zatrzymany i zabrany przez policję - dodają.

Na miejsce natychmiast udali się policjanci z Posterunku Policji w Książu Wielkopolskim. Jak się okazało w jednym z mieszkań we Włościejewkach doszło do awantury. 31-letni mężczyzna, mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie, krzyczał na swoją nietrzeźwą partnerkę, która też miała ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Awanturnik wyciągnął z szafy butlę gazową i odgrażał się swojej konkubinie, że wywoła eksplozję całego budynku - relacjonuje podinsp. Ewa Kasińska, oficer prasowy policji w Śremie.

Wszystko wskazuje na to, że pijany mężczyzna chciał postraszyć kobietę, bowiem butla, w której miał być gaz była pusta. Agresywnego 31-latka trzeba było jednak zatrzymać i osadzić w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia tej sprawy - dodaje.Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

4℃
0℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
14.06 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro