Reklama
Reklama

Browarna, Dymka, Kobylepole. Lista korków się wydłuża. Duże kolejki do wulkanizatorów!

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Choć mamy grudzień, część kierowców wciąż jeździ na letnich oponach.

- Kierowcy zgłaszają utrudnienia na Browarnej. Czasowe zakłócenia notowane są w całym mieście. Na bieżąco współpracujemy z Zarządem Dróg Miejskich, przekazując wszelkie sygnały napływające do Nadzoru Ruchu, aby jak najszybciej upłynnić ruch w miejscach, gdzie jest spowolniony - wyjaśnia nam Agnieszka Smogulecka z MPK Poznań.

Czytelnicy informują nas o korkach na Browarnej, Dymka, Piwnej. - Dymka cała stoi. Piwna, Kobylepole rondo zapchane bez przejazdu. Z Antoninka nic nie jedzie Browarną. Coś tam się wydarzyło. Kilka autobusów w okolicach Piwnej stoi - pisze czytelnik.

Sytuacji nie poprawia fakt, że wielu kierowców nie zmieniło jeszcze opon na zimowe. - Atak zimy i mega korki u wulkanizatora - napisał do nas. Zbigniew.

Poznańska policja apeluje do kierowców o ostrożność. - Pierwszy śnieg i ... niekończąca się radość najmłodszych oraz sporo pracy dla policjantów z poznańskiej drogówki. Obecnie wszystkie nasze załogi obsługują zdarzenia drogowe. Jest ślisko, a padający marznący śnieg powoduje dodatkowe utrudnienia dla kierowców. Jedźcie ostrożnie, bezpiecznie, zachowajcie odpowiednią odległość od poprzedzającego auta. Przypominamy o tym, że odśnieżenie pojazdu przed jazdą jest obowiązkiem kierowcy. Zalegający śnieg, czy zaszronione szyby mogą znacznie ograniczyć widoczność!


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.07 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro