Reklama
Reklama

Cały Poznań w korkach: "śnieg w grudniu - kto by się spodziewał?"

Ulica Warszawska | fot. Czytelnik

Miasto zostało sparaliżowane.

- Poznań sparaliżowany przez niewielkie opady śniegu. Śnieg w grudniu - kto by się spodziewał? Na pewno nie drogowcy. Przypomnijcie proszę, ile Poznań kosztuje utrzymanie tej zimowej służby? Na zdjęciu korek na Warszawskiej w stronę Swarzędza - napisał do nas czytelnik.

Najlepszy barber w Swarzędzu! Najlepszy barber w Poznaniu! Depilacja woskiem do usługi barberskiej -50% od ceny regularnej tylko do 31 stycznia! Zarezerwuj wizytę już teraz -> www.wonderland.pl #wonderlandpolska
REKLAMA

Inny czytelnik pisze o Hetmańskiej. - Hetmańska - jedna z głównych arterii Poznania, a na jezdni wuchta chlabry. Za 2 godziny szczyt komunikacyjny i wielki armagedon, bo jak zwykle zima zaskoczyła drogowców - pisze Krzysztof.

Niestety całe miasto stoi w korkach i w najbliższych godzinach nic nie wskazuje na to, by sytuacja się zmieniła. Zarząd Dróg Miejskich zapewnia, że sprzęt odśnieżający jest już na trasach. - Przypominamy: działania służb drogowych mają na celu jedynie łagodzenie skutków niekorzystnej aury na drogach; w zmiennych warunkach drogowych należy zachować szczególną ostrożność, zwłaszcza na mostach i wiaduktach, przy zbiornikach wodnych, na terenach zalesionych; prędkość należy dostosować do panujących warunków atmosferycznych.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Zima w Poznaniu. Od rana znów sypnęło śniegiem
2℃
-1℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
8 km
Stan powietrza
PM2.5
50.38 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro