Reklama
Reklama

Osobisty billboard na Łazarzu: "tu mieszka matka, która nie stosuje się do postanowienia sądowego"

fot. Jacek

Do naszej redakcji dotarło zdjęcie dużego billboardu umieszczonego na ulicy Klaudyny Potockiej na Łazarzu.

Można na nim przeczytać: "Tu mieszka matka z Raciborza, która nie stosuje się do postanowienia sądowego (nie realizuje kontaktów ojca z córką). Córka nie widziała TATY od 12 lutego. Kocham cię Julka, Twój TATA".

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 3 lipca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Billboard pojawił się w tym miejscu mniej więcej miesiąc temu. Jak ustaliło Radio Poznań, małżeństwo jest obecnie w trakcie rozwodu. Zgodnie z decyzją sądu córka pary powinna spędzać 12 dni w miesiącu u taty i 18 u mamy. Mężczyzna ma regularnie pojawiać się w Poznaniu, by odebrać 3,5-letnią córkę, ale kobieta ma mu nie pozwalać na zabranie dziecka.

Kobieta przedstawia inną wersję. Tłumaczy w rozmowie z Radiem Poznań, że w lutym była w siódmym miesiącu zagrożonej ciąży i nie miała możliwości, by odbierać córkę z Raciborza raz na dwa tygodnie. Jej były partner miał utrzymywać, że będzie córkę odwozić, ale później miał się z tej deklaracji wycofać.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
10.46 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro