Reklama
Reklama

Koronawirus w Urzędzie Gminy Czerwonak. Zakażonych jest dwóch pracowników

fot. Google Street View

Urząd w poniedziałek i wtorek będzie nieczynny.

O sytuacji w Urzędzie Gminy Czerwonak w oficjalnym komunikacie poinformował wójt. Okazuje się, że zakażony nie zajmuje się bezpośrednią obsługą klientów. Z tego względu wszyscy, którzy mieli bezpośrednią styczność z chorą osobą pozostaną w izolacji domowej do czasu otrzymania szczegółowych wytycznych ze strony Sanepidu - napisał Marcin Wojtkowiak.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Zimowe staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 listopada br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Proszę o wyrozumiałość wobec ewentualnych nieobecności i ograniczonego kontaktu z urzędnikami w najbliższych dniach. Naszemu pracownikowi życzymy wielu sił i szybkiego powrotu do zdrowia - dodał wójt.

Tylko w powiecie poznańskim mamy dziś 51 potwierdzonych zakażeń koronawirusem. Jak przekazał nam rano Tomasz Stube, rzecznik wojewody wielkopolskiego o nie odnotowano nowego ogniska w regionie. Są to pojedyncze przypadki w różnych gminach, których źródłem często były istniejące już ogniska.

  • Aktualizacja
    niedziela, 27.09.2020 r., godz. 14.56
    Aktualizacja
    niedziela, 27.09.2020 r., godz. 14.56
    Jak po południu ustalił portal wtk.pl koronawirusa potwierdzono u kolejnego pracownika urzędu. Na razie trwa ustalanie, czy osoba ta mogła mieć styczność z klientami. Sanepid objął kwarantanną wszystkich, którzy mieli kontakt z jednym lub drugim urzędnikiem, i mogli się od nich zarazić. Co ważne na pewno w poniedziałek i we wtorek urząd gminy będzie nieczynny. Urzędnicy będą pracować zdalnie.
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
5℃
Poziom opadów:
9.3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
14.44 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro