Reklama
Reklama

Złodzieje ukradli 100 sukien ślubnych z salonu. Panny młode mają problem

fot. By Katie / FB

Do kradzieży doszło w nocy z poniedziałku na wtorek w Kaliszu.

O przestępstwie poinformowała we wtorek w mediach społecznościowych właścicielka salonu. - Dziś około 4 rano spotkała nas bardzo przykra rzecz. Ktoś włamał się do naszego lokalu przy ul. Wojska Polskiego w Kaliszu i ukradł dużo cennych rzeczy (sprzęt, maszyny, tkaniny), ale przede wszystkim sukienki ślubne, które były jeszcze w trakcie realizacji. Przetrwałyśmy pandemię i nie poddamy się i tym razem. Każdy nasz produkt jest znakowany naszym indywidualnym logo. Proszę Was o pomoc jeśli zauważycie, że nasze wyjątkowe produkty są oferowane na sprzedaż na lokalnym rynku lub w internecie proszę o kontakt. Za wskazanie sprawcy czeka nagroda - napisała.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Zimowe staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 listopada br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Jak podają lokalne media, z salonu skradziono 100 sukien ślubnych, laptopa, ponad 5000 złotych, a także telewizor i kamerę. Straty oszacowano na ponad 50 tysięcy złotych. Część sukienek w najbliższych tygodniach miała trafić do swoich właścicielek, co oznacza, że obecnie panny młode zostały bez stroju na swój "wielki dzień".

Sprawą zajmuje się policja.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
7℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
7.40 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro