Reklama
Reklama

Policjanci z Poznania przechwycili narkotyki warte ponad milion złotych. Zatrzymano 3 mężczyzn

fot. policja

Do zatrzymania doszło 2 września w podpoznańskiej miejscowości.

- Przy zatrzymanych oraz w zajmowanych przez nich mieszkaniach znaleziono narkotyki warte około 1 miliona złotych - prawie 14 kg marihuany, blisko 5,5 kg amfetaminy w postaci proszku i 3,5 litra płynnej amfetaminy, a także przeszło 4 kg kryształu MDMA oraz 120 gramów kokainy - wymienia Iwona Liszczyńska z wielkopolskiej policji.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Zimowe staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 listopada br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Dodatkowo w warsztacie samochodowym jednego z zatrzymanych natrafiono na części samochodowe pochodzące z kradzieży. - Biegły ustalił, że pochodzą one od pojazdów - marki Ford skradzionego w Brandenburgii oraz marki BMW skradzionego w Kołobrzegu. Na terenie warsztatu śledczy zabezpieczyli także liczne podzespoły od niezidentyfikowanych pojazdów, które mogą pochodzić z kradzieży oraz około 800 kilogramów liści tytoniu - dodaje.

Zatrzymanym postawiono zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Dwóch z nich zostało aresztowanych na 3 miesiące. Grozi im do 10 lat więzienia.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
7℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
7.62 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro