Reklama

Włamali się do domu w Puszczykowie i ukradli kosztowności

fot. ABiWG FB
fot. ABiWG FB

Sprawą zajmuje się prywatny detektyw, który prosi o pomoc w ustaleniu sprawców.

Do włamania doszło 21 sierpnia około 12.30 - 12.36 przy ulicy Kosynierów Miłosławskich w Puszczykowie. - Łupem włamywaczy padły kosztowności znacznej wartości, ale również i sentymentalne pamiątki, a także znaczna ilość gotówki - podaje Agencja Bezpieczeństwa i Wywiadu Gospodarczego, która jest prywatną firmą detektywistyczną.

Z ustaleń prywatnego detektywa wynika, że za kradzieżą z włamaniem stoją prawdopodobnie młodzi mężczyźni, którzy zostali uchwyceni przez jedną z kamer monitoringu. - Poruszali się przypuszczalnie srebrnym Citroenem C4 Coupe. Samochód był widziany w dniu przestępstwa w godzinach od 6:19 do 12:36 w rejonie ulic Kosynierów Miłosławskich, Niezłomnych, Nadwarciańskiej oraz w okolicach sklepu Arturo.

Jeśli masz informacje w tej sprawie i przyczynią się one do ujęcia sprawców, możesz dostać nagrodę pieniężną. Informacje można przekazywać na adres [email protected] oraz pod numerem telefonu 669 936 200. Poszukiwane są także nagrania z monitoringu z okolic miejsca kradzieży.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Część ostrzeżeń dla Wielkopolski odwołano!
22℃
13℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
8.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro