Reklama
Reklama

Wzywała policję, bo sąsiedzi urządzili libację alkoholową. Agresywny mężczyzna wyrwał jej telefon

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Policja

Dwóch 22-latków usłyszało policyjne zarzuty, a prokurator zastosował wobec nich dozór.

Do zdarzenia doszło w Pile. W godzinach wieczornych kobieta usłyszała głośne hałasy w mieszkaniu sąsiadów. Okazało się, że trwała tam libacja alkoholowa. Kiedy osoby nie chciały się uspokoić oraz zachowywały się bardzo wulgarnie kobieta postanowiła wezwać policję.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Wiosenne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 marca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

W trakcie powiadamiania dyżurnego jeden z mężczyzn obecnych w mieszkaniu wyrwał kobiecie telefon i uciekł z niego razem ze swoim kolegą. Na szczęście zgłaszająca zdążyła przekazać informacje o miejscu interwencji - relacjonuje mł. asp. Jędrzej Panglisz z Policji w Pile.

Natychmiast na miejsce skierowano policjantów Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego, którzy pomogli kobiecie i ustalili co się stało. Funkcjonariusze zatrzymali 22-latka, który nie miał już przy sobie telefonu, ponieważ zabrał go jego kolega. Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali drugiego mężczyznę. Podejrzani o rozbój trafili do policyjnego aresztu. Policjantom udało się odzyskać skradzione mienie - dodaje.

Zatrzymani to dwaj 22-letni mieszkańcy Piły. Jeden z mężczyzn był już notowany za liczne przestępstwa przeciwko mieniu. Wobec podejrzanych Prokurator zastosował policyjny dozór.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

"Wiosna" w Poznaniu, nad Wartą tłumy
8℃
5℃
Poziom opadów:
4.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
57.47 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro