Reklama
Reklama

Pijany w kradzionym aucie. "Z dużą siłą uderzył w przydrożne drzewo"

fot. KPP Kępno

21-latek miał prawie 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek. Kępińscy policjanci zostali poinformowani o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego w miejscowości Kliny.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Wiosenne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 marca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zastali samochód, którego kierowca nie dostosował prędkości do warunków ruchu i wypadł na łuku drogi w wyniku czego uderzył z dużą siłą w przydrożne drzewo. Nasi funkcjonariusze podczas wykonywania czynności służbowych, ustalili że pojazd marki opel pochodzi z kradzieży. Kierujący tym pojazdem 21 - letni obywatel Ukrainy był nietrzeźwy, badanie wykazało prawie 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu - relacjonuje st. post. Rafał Stramowski, oficer prasowy policji w Kępnie.

Mężczyzna z ogólnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do kępińskiego szpitala, następnie po wykonaniu niezbędnych czynności w szpitalu trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Teraz po wytrzeźwieniu usłyszy odpowiednio skonstruowane dla niego zarzuty - dodaje.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

"Wiosna" w Poznaniu, nad Wartą tłumy
8℃
5℃
Poziom opadów:
4.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
57.47 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro