Reklama

Pijany w kradzionym aucie. "Z dużą siłą uderzył w przydrożne drzewo"

fot. KPP Kępno
fot. KPP Kępno

21-latek miał prawie 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek. Kępińscy policjanci zostali poinformowani o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego w miejscowości Kliny.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zastali samochód, którego kierowca nie dostosował prędkości do warunków ruchu i wypadł na łuku drogi w wyniku czego uderzył z dużą siłą w przydrożne drzewo. Nasi funkcjonariusze podczas wykonywania czynności służbowych, ustalili że pojazd marki opel pochodzi z kradzieży. Kierujący tym pojazdem 21 - letni obywatel Ukrainy był nietrzeźwy, badanie wykazało prawie 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu - relacjonuje st. post. Rafał Stramowski, oficer prasowy policji w Kępnie.

Mężczyzna z ogólnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do kępińskiego szpitala, następnie po wykonaniu niezbędnych czynności w szpitalu trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Teraz po wytrzeźwieniu usłyszy odpowiednio skonstruowane dla niego zarzuty - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
37.57 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro