Reklama
Reklama

Do ZOO już bez maseczek. "Błagamy o kulturalne i bezpieczne zwiedzanie"

fot. Zoo Poznań Official Site / Facebook

Od jutra zarówno do Starego, jak i do Nowego ZOO w Poznaniu można wejść bez maseczki.

Bramy poznańskiego ZOO po poluzowaniu obostrzeń w związku z pandemią zostały otwarte 19 czerwca. Wówczas wprowadzonych zostało sporo nowych zasad. Między innymi te dotyczące obowiązku noszenia maseczek przez osoby dorosłe na terenie ogrodu. Teraz ograniczenie zostaje zniesione zarówno w Starym, jak i nowym ZOO.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Wiosenne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 marca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Oba tereny od jutra można zwiedzać bez środków ochrony osobistej, ograniczamy jednak kontakt ze zwierzętami, które mogą zakazić się wirusem SARS-cov2 od człowieka - piszą na portalu społecznościowym pracownicy poznańskiego ZOO. BŁAGAMY O KULTURALNE I BEZPIECZNE ZWIEDZANIE, Z ZACHOWANIEM DYSTANSU SOCJALNEGO. Zwierzęta mają tylko nas, dlatego też zdrowie pracowników jest ważne, kwarantanny czy choroby to dla nas koniec świata. Pozostajemy w nadziei, że wszyscy będziemy się starać o wspólne bezpieczeństwo. Nie dotykamy zwierząt i nie zbliżamy się do nich bez maseczek! Bardzo dziękujemy za zrozumienie - dodają.

" target="_blank">

Bilety można kupić tylko online lub w biletomatech przed wejściem. Ogród Zoologiczny w Poznaniu zaopatrzył się też w płyn do dezynfekcji rąk. Dozowniki stanęły przy wejściu oraz w toaletach.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

"Wiosna" w Poznaniu, nad Wartą tłumy
8℃
5℃
Poziom opadów:
4.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
57.47 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro