Reklama
Reklama

Ogromne kolejki do ZOO

fot. Przemek Kwiatkowski

Dobra pogoda zachęca poznaniaków do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wiele osób zdecydowało się na wizytę w Nowym ZOO.

Bramy poznańskiego ZOO po poluzowaniu obostrzeń w związku z pandemią zostały otwarte 19 czerwca. Nie zawsze jednak pogoda sprzyjała spacerom. Ten weekend pod tym względem jest wyjątkowy, co jak widać wykorzystują poznaniacy i turyści chcący odwiedzić poznańskie ZOO. Przed wejściem do ogrodu ustawiła się spora kolejka.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA

Przypominamy, że na terenie poznańskiego ZOO obowiązuje sporo nowych zasad, które dla bezpieczeństwa zwiedzających i pracowników wpisane zostały do regulaminu. Do ZOO można wejść bez ograniczeń, ale osoby dorosłe mogę wejść tylko w maseczkach i rękawiczkach. Bilety można kupić tylko online lub w biletomatech przed wejściem. Ogród Zoologiczny w Poznaniu zaopatrzył się też w płyn do dezynfekcji rąk. Dozowniki stanęły przy wejściu oraz w toaletach.

Osoby nie przestrzegające Regulaminu Zwiedzania Ogrodu Zoologicznego oraz ww. zaleceń będą proszone o opuszczenie terenu Zoo, bez możliwości ubiegania się o zwrot kosztów zakupu biletu - informowali w połowie czerwca przedstawiciele ZOO.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW wydał ostrzeżenie przed burzami z gradem
29℃
19℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.31 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro