Reklama
Reklama

Ogromne kolejki do ZOO

fot. Przemek Kwiatkowski
fot. Przemek Kwiatkowski

Dobra pogoda zachęca poznaniaków do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wiele osób zdecydowało się na wizytę w Nowym ZOO.

Bramy poznańskiego ZOO po poluzowaniu obostrzeń w związku z pandemią zostały otwarte 19 czerwca. Nie zawsze jednak pogoda sprzyjała spacerom. Ten weekend pod tym względem jest wyjątkowy, co jak widać wykorzystują poznaniacy i turyści chcący odwiedzić poznańskie ZOO. Przed wejściem do ogrodu ustawiła się spora kolejka.

Przypominamy, że na terenie poznańskiego ZOO obowiązuje sporo nowych zasad, które dla bezpieczeństwa zwiedzających i pracowników wpisane zostały do regulaminu. Do ZOO można wejść bez ograniczeń, ale osoby dorosłe mogę wejść tylko w maseczkach i rękawiczkach. Bilety można kupić tylko online lub w biletomatech przed wejściem. Ogród Zoologiczny w Poznaniu zaopatrzył się też w płyn do dezynfekcji rąk. Dozowniki stanęły przy wejściu oraz w toaletach.

Osoby nie przestrzegające Regulaminu Zwiedzania Ogrodu Zoologicznego oraz ww. zaleceń będą proszone o opuszczenie terenu Zoo, bez możliwości ubiegania się o zwrot kosztów zakupu biletu - informowali w połowie czerwca przedstawiciele ZOO.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
5.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro