Reklama
Reklama

Ukryta kamera w poznańskim ZOO. Co sie nagrało?

fot. Zoo Poznań Official Site / Facebook

Można zajrzeć, co słychać u manuli.

Choć poznańskie ZOO cały czas jest zamknięte jego pracownicy dbają o to, by osoby zainteresowane wiedziały, co dzieje się na terenie ogrodu. Między innymi na portalu społecznościowym pojawiają się kolejne informacje. Między innymi o narodzinach. Dziś pracownicy ZOO poinformowali, że zainstalowali ukrytą kamerę.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA


Zapraszamy Was do obserwacji manuli od zaplecza - dzięki ukrytej kamerze towarzyszymy rodzinie manuli w intymnych chwilach, takich jak wspólne zabawy z mamą czy uczenie dzieci zasad kociej toalety
- napisali.

Przypomnijmy. Maluchy w przyszły na świat w poznańskim ZOO całkiem niedawno. To zwierzęta zagrożone wyginięciem, tajemnicze i bardzo podatne na choroby. Dlatego wymagają szczególnej opieki. Jak informowali ich opiekunowie " w warunkach niewoli niezwykle rzadko udaje się utrzymać kocięta przy życiu. Wiele miotów odchodzi", dlatego pracownicy ogrodu z obawą informowali o ich narodzinach i prosili o to, by trzymać za nie kciuki. Jak można zobaczyć na nagraniu mają się dobrze.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
14℃
Poziom opadów:
0.8 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
7.03 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro