Reklama
Reklama

Pchli Targ przy M1 zawieszony!

fot. Straż miejska

W niedzielę na parkingu przy centrum handlowym M1 na Franowie odbył się pierwszy Pchli Targ w tej lokalizacji.

Zainteresowanie zarówno wystawców, jak i kupujących, było bardzo duże. Do tego stopnia, że służby musiały tu interweniować w związku z niestosowaniem się do obostrzeń wprowadzonych przez rząd w związku z koronawirusem. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Dziś organizatorzy giełdy poinformowali, że zostanie ona zawieszona. - 17 maja odbyła się pierwsza w nowym miejscu giełda rzeczy używanych przy CH M1. Frekwencja, zarówno wystawcy jak i klienci, była bardzo duża. Po konsultacjach ze służbami miejskimi, sanepidem oraz naszymi prawnikami, podjęliśmy decyzję o zawieszeniu działalności Giełdy na krótki okres, do czasu kiedy władze naszego kraju jeszcze bardziej poluzują restrykcje związane z epidemią - czytamy w oświadczeniu. - Priorytetową dla nas sprawą jest zapewnienie Państwu pełnego bezpieczeństwa, w naszej ocenie większość wystawców przygotowała się bardzo dobrze do spełnienia wymogów reżimu sanitarnego, jednak istniejące obostrzenia dotyczące ilości kupujących przy jednym stoisku, oraz ogromny potencjał jaki daje nam miejsce przed CH M1, pozwala nam przypuszczać, że następne giełdy byłyby jeszcze liczniejsze.

Nie wiadomo kiedy giełda ponownie zawita na Franowo. - Coraz bardziej stabilizująca się sytuacja związana z zagrożeniem koronawirusem, pozwala nam przypuszczać, że już wkrótce giełda wznowi swoją działalność - tłumaczą Wojciech Mańkowski i Piotr Robiński, organizatorzy.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

1℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
68.38 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro