Reklama
Reklama

Pierwszy Pchli Targ przy M1. "Większość ludzi nie zakrywała ust i nosa, a o dystansowaniu się praktycznie nie było mowy"

fot. Straż Miejska

Jak przekazują strażnicy miejscy o zaistniałej sytuacji zostanie poinformowany Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny.

Jak już wielokrotnie informowaliśmy Giełda Antyków i Pchli Targ, które można było odwiedzać na terenie Starej Rzeźni rozpoczynają działalność po przerwie, już w nowym miejscu - przy ul. Szwajcarskiej, na parkingu przed Centrum Handlowym M1. Otwarcie nastąpiło w niedzielę. Na giełdzie pojawiło się mnóstwo osób. Pojawili się też policjanci i funkcjonariusze straży miejskiej.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA

Tłumy mieszkańców zjechały na Franowo, na otwarcie Giełdy Stara Rzeźnia. Większość ludzi nie zakrywała ust i nosa, a o dystansowaniu się praktycznie nie było mowy. Decyzja strażników mogła być tylko jedna - o zaistniałej sytuacji zostanie poinformowany Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny - informuje Przemysław Piwecki, rzecznik straży miejskiej

Patrole straży były obecne w parkach, poznańskich lasach, najczęściej uczęszczanych drogach rowerowych, ale również na leśnych parkingach i oczywiście, w ostatnio najbardziej atrakcyjnym miejscu Poznania jakim jest "Ścieżka w koronach drzew Antoninek".
Zwracaliśmy szczególną uwagę na obowiązek zakrywania ust i nosa oraz zachowywanie bezpiecznych odległości - dodaje Piwecki.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Turkusowa woda w pilskim kąpielisku
30℃
19℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
17.89 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro