Reklama
Reklama

Arboretum Kórnickie znów czynne, ale na terenie obiektu można przebywać do 2 godzin

fot. Arboretum Kórnickie / FB
fot. Arboretum Kórnickie / FB

Można też już wybrać się na spacer do Ogrodu Botanicznego.

Arboretum czynne jest od 5 maja. Można je odwiedzać od wtorku do piątku w godzinach od 13:00 do 19:00, w weekendy i święta w godzinach 10.00-19.00, w poniedziałki będzie nieczynne. Na teren arboretum będzie można wejść z zakrytymi ustami i nosem, będzie trzeba stosować się do zaleceń pracowników Arboretum, nie będzie też możliwości korzystania z placu zabaw dla dzieci.
W związku z możliwością wprowadzenia ograniczenia liczby osób jednocześnie zwiedzających obiekt, zastrzegamy sobie prawo do czasowego zamknięcia wejścia do Arboretum, prosimy więc o ograniczenie pobytu w Arboretum do 2 godzin - informują przedstawiciele Arboretum Kórnickiego.


Może już też wybrać się na spacer do Ogrodu Botanicznego. Z radością informujemy, że od dziś tj. 4 maja Ogród Botaniczny UAM będzie otwarty w godzinach 15:00 - 20:00 od poniedziałku do piątku oraz 9:00 - 20:00 w weekendy. Zapraszamy! Prosimy jednak o przestrzeganie zaleceń GISu - o noszenie maseczek oraz o zachowywanie bezpiecznego dystansu - czytamy w komunikacie na stronie Ogrodu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
4.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro