Reklama
Reklama

Policja i komornik w Niku Bowling przy ulicy Piątkowskiej: planowane imprezy nie odbędą się

fot. WTK
fot. WTK

Jak informuje wtk.pl, od rana w klubie Niku Bowling działania prowadzi komornik w asyście policji.

Z informacji Telewizji WTK wynika, że interwencja ma związek ze sporem między zarządcami klubów Niku przy ulicy Piątkowskiej. Szef spółki Niku Fitness, który jest zarządcą budynku, wynajął lokal kobiecie zajmującej się prowadzeniem Niku Bowling. Kobieta jednak w maju ubiegłego roku przestała płacić czynsz. Choć wypowiedziano jej umowę, dalej prowadziła działalność w obiekcie.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA

Z relacji prezesa Niku Fitness wynikało, że w związku ze sprawą w jego klubie pojawiło się "kilku podejrzanych panów" zastraszających pracowników i klientów. W kręgielni wymieniono też zamki i założono alarm. Straty każdego miesiąca, z tytułu nie opłacania czynszu przez kobietę, to około 60 tysięcy złotych. Kobieta prowadząca Niku Bowling w rozmowie z WTK w listopadzie zapewniała, że nie ma żadnego sporu.

Dziś jednak do budynku wszedł komornik, który o asystę poprosił policję. Jak ustaliła Telewizja WTK, w piątek na godzinę 10.00 wyznaczona została eksmisja kobiety prowadzącej Niku Bowling. - Obawiamy się, bo ona mimo to cały czas sprzedawała imprezy i brała zaliczki m.in. na jutrzejszą imprezę SiX PACK SHOW. To jest po prostu celowe oszustwo. Chyba, że będzie je zwracać - mówi Telewizji WTK Honorata Mickiewicz reprezentująca właściciela nieruchomości. Impreza Six Pack Show zaplanowana na sobotę, w trakcie której na scenie mieli się pojawić członkowie grupy Chippendales Models FX, nie odbędzie się.

Z ustaleń WTK wynika, że kobieta zalega z z siedmioma czynszami na łączną kwotę ponad 420 tysięcy złotych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
23℃
13℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
12.04 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro