Reklama

Nowy sponsor tytularny PSŻ Poznań. Wiemy pod jaką nazwą Skorpiony wystartują w lidze

fot. Włodzimierz Hoppel
fot. Włodzimierz Hoppel

We wtorek poznaliśmy nowego sponsora tytularnego PSŻ Poznań.

Została nim firma SpecHouse, działająca na rynku nieruchomości. W sezonie 2020 Skorpiony będą więc występować w II lidze jako SpecHouse PSŻ Poznań.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Umowę podpisano na rok, ale zawiera ona opcję przedłużenia. SpecHouse zastąpiło w nazwie zespołu firmy Power Duck oraz Iveston.

Celem zespołu ponownie będzie awans do I ligi. Misję tę mają wypełnić Marcel Kajzer i Robert Miśkowiak oraz zawodnicy, który wzmocnili zespół zimą: Kevin Woelbert, Nicklas Porsing, Nick Morris czy Lars Skupień. Do zespołu dołączą ponadto jeszcze juniorzy. Wciąż nie wiadomo natomiast kto poprowadzi zespół - władze klubu zapewniają, że nazwisko trenera poznamy w najbliższym czasie.

Rozgrywki II ligi ruszą na początku kwietnia. Do rozgrywek zgłosiło się tylko 6 zespołów, więc w rundzie zasadniczej Skorpiony rozegrają na swoim stadionie 5 spotkań. Obecnie trwa sprzedaż karnetów w cenie od 15 (junior) do 112 (normalny) złotych. Można je nabyć we wtorki i czwartki w godzinach 15-18 w siedzibie klubu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.99 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro