Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
11 -1
Reklama

Uwaga! Kolejne zmiany na ul. Chartowo

j
niedziela, 20.01.2019 r.
godz. 16.45
j | niedziela, 20.01.2019 r., godz. 16.45
Uwaga! Kolejne zmiany na ul. Chartowo
fot. PIM

Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami od najbliższego wtorku.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1024 hPa
JUTRO
pogoda
11°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
10°C 1017 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Od 22 stycznia o ok. 100 metrów w kierunku ul. Piaśnickiej, wydłuży się  wyłączony z ruchu  zewnętrzny pas jezdni na ul. Chartowo. Kierowcy na tym odcinku będą mogli poruszać się pasem wewnętrznym. Wprowadzana zmiana jest istotna również dla pasażerów komunikacji miejskiej, ponieważ o ok. 100 metrów przesunięty zostanie tymczasowy przystanek autobusowy „os. Czecha” - informują PIM.

Nie będzie już też problemów ze względu na zwężenia wewnętrznych pasów ruch przy wjeździe do tunelu Franowo (od ul. Chartowo) . Ograniczenia te miały związek z prowadzonym w tym miejscu remontem muru oporowego przy wjeździe do tunelu, który jest prowadzony w ramach przebudowy trasy tramwajowej na odcinku od os. Lecha do ronda Żegrze. Do dyspozycji kierowców są już dwa pasy ruchu  w obu kierunkach w tym obszarze – dodają Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Według planów wprowadzona organizacja ruchu ma obowiązywać do końca marca. Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscu prowadzonych prac oraz o dostosowanie się do obowiązującego oznakowania.

Reklama