Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
2 -3

Targi Mieszkań i Domów: warto wybrać Zielone Rabowice II na przedmieściach

REKLAMA
środa, 14.03.2018 r.
godz. 10.10
REKLAMA | środa, 14.03.2018 r., godz. 10.10
Targi Mieszkań i Domów: warto wybrać Zielone Rabowice II na przedmieściach

Już w najbliższy weekend, tj. 17 i 18 marca w Poznaniu, w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ulicy Głogowskiej, odbędą się Targi Mieszkań i Domów. Wśród ponad 140 wystawców będą nowe firmy prezentujące premierowe projekty, jak i deweloperzy z wieloletnią marką.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
2°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
3°C 1028 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI

Najbliższy weekend to najważniejsze wydarzenie dla branży deweloperskiej w pierwszym półroczu 2018. Klienci będą mieć do wyboru domy oraz mieszkania w granicach Poznania, jak i na modnych w ostatnich latach przedmieściach. Wielkopolski rynek nieruchomości oferuje mieszkania i domy w gminie Swarzędz, która dzięki rozwojowi takich miejscowości, jak Zalasewo, czy Rabowice, staje się modnym i interesującym miejscem do zamieszkania. Jedną z najciekawszych propozycji na przedmieściach, na najbliższe Targi Mieszkań i Domów przygotował Greenbud Development. Inwestor rozwija Zielone Rabowice II. W ramach tego projektu, zostanie przygotowane osiedle dwupoziomowych domów w zabudowie bliźniaczej, 2 km od Swarzędza i 8 km od Poznania. W ramach I etapu powstanie 36 domów. Co warte podkreślenia, 22 domy o powierzchni 75 m kw. już znalazły swoich nabywców. W sprzedaży, w tym etapie osiedla, pozostaje 14 lokali o metrażu 90 m kw. Ponadto klienci mogą już rezerwować domy z II etapu. W tej części osiedla  będzie 20 lokali o powierzchni 75 m kw. – Dla klientów, którzy odwiedzą nasze stoisko na MTP w najbliższy weekend przygotowaliśmy ofertę specjalną. Dom o powierzchni 75 m kw. będzie dostępny już za 309 000 zł brutto. Natomiast dom w większym metrażu, 90 m kw. proponujemy w cenie 339 000 zł brutto – mówi Magdalena Błaszkowiak-Pepel z firmy Greenbud Development. Jak zaznacza przedstawiciel dewelopera, niedługo do sprzedaży trafi też III etap. 

Bez względu na wybrany metraż domu z danego etapu, klienci mogą liczyć na duże ogrody (działki do aż 400 m kw.) oraz podobny, przemyślany układ pomieszczeń. Na parterze będzie pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym oraz łazienka. Z kolei na piętrze zostaną przygotowane trzy pokoje oraz łazienka. Istnieje możliwość adaptacji poddasza. Deweloper zapewnia wykonanie dróg wewnętrznych z kostki brukowej, światłowód i kanalizację. Około 50 m od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, dzięki czemu komunikacja z Poznaniem i Swarzędzem jest bezproblemowa. Zakończenie budowy pierwszego etapu przewidziane jest na koniec 2018 roku. Firma Greenbud Development zaprasza na Targi Mieszkań i Domów na MTP zarówno 17 i 18 marca, w godz. 10-17. Stoisko nr C26, osiedle Zielone Rabowice II. 

Więcej informacji także na stronie internetowej: http://www.greenbud.com.pl/zielone_rabowice_2/

Reklama