Reklama

Przedstawiciele największych poznańskich klubów muzycznych chcą połączyć siły

fot. HOUSE Szkolna
fot. HOUSE Szkolna

W klubie HOUSE Szkolna zorganizowano spotkanie podsumowujące rok w poznańskim środowisku muzyki elektronicznej.

Poznańska scena muzyki elektronicznej jest jedną z najprężniej działających w Polsce, a są głosy, że nawet najprężniej. Dowodem na to jest chociażby współistnienie trzech dużych klubów, które zdołały nie tylko wyrobić sobie markę, ale też ugruntować swoją pozycję i znaleźć publikę, która regularnie je odwiedza.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - bo Twoje zdrowie zasługuje na najlepszą opiekę. Blisko morza. Blisko zdrowia. Blisko Ciebie. Zarezerwuj już dziś! www.subaltyk.pl
REKLAMA


Jednak przykład klubów, które sobie nie poradziły (jak wspomniany w naszym artykule NOT) pokazuje, że właściciele wszystkich poznańskich lokali działających w tej branży mają wspólny interes. Jednym z największych problemów zgodnie zaznaczony przez wszystkich obecnych na konferencji jest konieczność uzgodnienia kalendarium pomiędzy poszczególnymi lokalami. Chodzi m.in. o to, by imprezy nie pokrywały się tematycznie.

Przedstawiciele Projektu LAB, Schronu, Tamy i HOUSE Szkolna rozmawiali także o sposobach promocji, biletowania imprez i poznańskiej charakterystyce okołobranżowej. Zapis konferencji poniżej.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie IMGW pierwszego stopnia. Dla jednego powiatu w naszym regionie
21℃
16℃
Poziom opadów:
5.2 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
9.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro