Reklama
Reklama

Poznański klub z muzyką elektroniczną kończy działalność po kilku miesiącach od otwarcia. W ten weekend ostatnie imprezy w NOT-cie

fot. NOT @ FB

Poznań słynie ze sceny alternatywnej elektroniki, jednak, jak widać, nie wszyscy radzą sobie w tej branży na tyle dobrze, by móc przetrwać.

Oficjalne otwarcie klubu przy ul. Wieniawskiego odbyło się 16 czerwca, czyli tuż przed wakacjami. Jak na specyfikę branży klubowej, właściciele NOT-u wybrali trudny moment na rozpoczęcie działalności - lato kojarzy się raczej z zabawą na świeżym powietrzu, a nie z duszną atmosferą na parkiecie. Niestety dla klubu, NOT-u nie udało się rozkręcić także w sezonie. Choć kilka imprez z pewnością się udało, jak np. anonsowane na naszym portalu party pod hasłem ratowania zwierząt.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA


- Zastanawialiśmy się długo co Wam napisać i w jaki sposób poinformować Was, że musimy się pożegnać. Uznaliśmy, że zrobimy to, co do nas należy: imprezę. Najlepszą, jaką potrafimy - czytamy w opisie wydarzenia "This is NOT closing". - Zapraszamy na dwa dni takich tańców, że nawet najlepsza impreza sylwestrowa okaże się być jedynie małym afterkiem - przekonują administratorzy strony. Ostatnie imprezy w klubie NOT odbędą się w piątek i sobotę, 28 i 29 grudnia. Obie rozpocząć się mają o 22:00 i trwać do wczesnych godzin porannych.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Pogodowa chwila wytchnienia przed upałami
21℃
17℃
Poziom opadów:
16.1 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
4.42 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro