Reklama
Reklama

Zamiast marketu osiedle mieszkaniowe

fot. Piotr Raczkowski / archiwum
fot. Piotr Raczkowski / archiwum

Na Winogradach.

Koniec supermarketu Bio Family u zbiegu ulic Murawa i Winogrady. To sieć sklepów ze zdrową żywnością prowadzona przez rodzinę Świtalskich. Jak ustaliła Gazeta Wyborcza, w miejscu pierwszego poznańskiego sklepu sieci powstanie osiedle mieszkaniowe. Sklep przeniesiono natomiast na ulicę Północną.

Tańsze przejazdy komunikacją miejską? Niższe stawki w strefie płatnego parkowania? Bilety na basen za 1 zł, a do teatrów - za 5 zł? Rozlicz się w Poznaniu i zyskaj więcej korzyści!
REKLAMA

Deweloper, Area Murawa, nie zdradza obecnie, jak będzie wyglądać nowe osiedle. Wiadomo, że ma to być osiedle budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie wolnostojącej. GW ustaliła, że będzie to 16 domów z łącznie 32 mieszkaniami. Prace mają ruszyć jeszcze w tym roku.

To kolejna zamiana terenu z marketem w osiedle, o której piszemy. O inwestycji z Piątkowa pisaliśmy TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
9℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
10.60 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro