Wyszukaj
Zaloguj
Login
Hasło
Zapomniałeś hasła?
Zaloguj
Nie masz konta?
Zarejestruj się
Wiadomości
kronika policyjna
inwestycje
nieruchomości
biznes
polityka
komunikacja
wywiady
kultura
historia
life style
region
pogoda
Pogoda
Sport
Kultura i rozrywka
Korki
Forum
Kontakt
Wiadomości
kronika policyjna
inwestycje
nieruchomości
biznes
polityka
komunikacja
wywiady
kultura
historia
life style
region
pogoda
Pogoda
Sport
Kultura i rozrywka
Korki
Forum
Kontakt
Michal55
Płeć:
Mężczyzna, lat 44
Liczba postów:
5701
Ostatnie komentarze
Michal55
poniedziałek, 22.06.2026 r., godz. 14.03
"Akcja ratunkowa " Cegielskiego numer 2772627273764328 po Biokompostowniach, Silnikach, Izerach, pociągach...teraz będą militaria :):):)
26
4
Wielka fuzja w Poznaniu! Mają powstać Wielkopolskie Zakłady Pancerne Hipolita Cegielskiego i nowe miejsca pracy
Michal55
poniedziałek, 22.06.2026 r., godz. 09.27
I bardzo dobrze, życzę powodzenia w przeciwieństwie do walki o fawele :). Jednak to do jakich metod się posunięto w tym wypadku...to standardy Łukaszenki na Białorusi
30
43
Obrończyni osiedla Maltańskiego pozywa Jacka Jaśkowiaka. Zapowiada walkę o oczyszczenie dobrego imienia
Michal55
piątek, 19.06.2026 r., godz. 15.09
Styczeń tego roku "Targi dadzą radę" - stwierdził dziś w porannej rozmowie Radia Poznań zastępca prezydenta Poznania Marcin Gołek. Jego zdaniem, Międzynarodowe Targi Poznańskie samodzielnie poradzą sobie z zapowiadanym od lat remontem hali Arena." Czyli po pierwsze czas szybko leci, po drugie nie wszystko jest tak jak planujemy.
13
18
O krok bliżej do przebudowy Hali Arena
Michal55
piątek, 19.06.2026 r., godz. 08.13
Artykuł powinien być oznaczony jako sponsorowany i nie wiem co tam robią urzędnicy z Poznania. A sam zakład...no ze względu na normy bhp przerąbane tam jest na tych halach.
10
13
Poznańska fabryka świętuje 30-lecie. Zatrudnia 700 osób
Michal55
czwartek, 18.06.2026 r., godz. 13.37
Sflaczała Andrzejku. Pozdrowienia cieplutkie na Podolany ślemy, dla ciebie i prosiaczka :~).
3
5
Motoryzacyjny gigant w fatalnej kondycji? Widmo zwolnień nad Volkswagenem
Michal55
czwartek, 18.06.2026 r., godz. 13.23
Zawsze powtarzałem i zrobię go teraz. Lepiej, że są u nas montowanie VW niż miałoby ich nie być. Jednak Niemcy nie robią tego z miłości do Polski czy Poznaniaków to tylko biznes, po prostu. Jak im się pewnego dnia tabelki w Excelu nie będą zgadzać, a 1. Tani gaz się skończył 2. Presja Chińczyków rośnie i będzie rosła to nikt tam w VW do interesu w Polsce nie będzie dokładał bo to biznes. A gdy do tego dołoży się, że wojna w Ukrainie prędzej czy później się skończy i będzie tam jeszcze tańsza siła robocza to...no właśnie. Złote czasy fabryki VW są dawno za nami i obawiam się, że bezpowrotnie. Jest jeszcze parę innych czynników jak prosiaczka demografia czy fakt, że nowe samochody wbrew gadaniu służą dużo dłużej itp. itd.
9
15
Motoryzacyjny gigant w fatalnej kondycji? Widmo zwolnień nad Volkswagenem
Michal55
środa, 17.06.2026 r., godz. 16.32
A wczoraj starszego Pana przed tortem nie uchronili i ten ma teraz pretensje.
21
13
Strażnicy miejscy uchronili seniorkę przed stratą pieniędzy. Wszystko dzięki wizycie w banku
Michal55
wtorek, 16.06.2026 r., godz. 11.20
To byli Ci z WSL i rozbratu. Przyjaciele Tomasza Lewandowskiego. Pewnie sobie piątki zabijali.
14
3
Jacek Jaśkowiak uderzony ciastem w trakcie sesji Rady Miasta!
AKTUALIZACJA
Michal55
poniedziałek, 15.06.2026 r., godz. 12.35
Jesteś jako podatnik Miasta Poznania współinwestorem. Podziękuj sobie.
5
4
W końcu wznowią prace w najwyższym budynku Poznania?
Michal55
poniedziałek, 15.06.2026 r., godz. 12.28
Przypominam mieszkańcom, że mimowolnymi inwestorami w to przedsięwzięcie, która raczej nie ma prawa się zwrócić.
3
2
W końcu wznowią prace w najwyższym budynku Poznania?
Michal55
poniedziałek, 15.06.2026 r., godz. 12.23
Od jakiegoś czasu architekci mówią o tym, że oświetlenie powinno być warstwowe na różnych poziomach.
3
2
Uszkodzona latarnia przy poznańskim sklepie od tygodni "straszy" na parkingu. "Zagrożenie życia i zdrowia"
Michal55
piątek, 12.06.2026 r., godz. 08.22
Że cooooooo??? Myślicie że po "inwestor" to rozwalał za kilkadziesiąt jeśli nie kilkaset milionów by wybudować "miejską infratruktutę"? Wszyscy się dobrze czują. Poza tym jest o wiele więcej newralgicznych miejsc gdzie MPZPem można, a nawet powinno się blokować, ale nie tutaj. Tutaj akurat zamiast galerii mogą sobie spokiinie stać bloki.
1
3
Co z terenem po Galerii Malta? Miasto zmusi inwestora do wybudowania miejskiej infrastruktury?
Michal55
środa, 10.06.2026 r., godz. 11.43
Biedaczki takie "postresowane" to towarzystwo za kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. Ojojoj aż smutno się robi. Mimo wszystko zamiast twardego tyłka wolałbym by mieli olej w głowie.
34
1
Jacek Jaśkowiak ma dwóch nowych zastępców. "Życzę im twardego tyłka"
Michal55
poniedziałek, 8.06.2026 r., godz. 07.50
Tani erzac. Strasznie szkoda, że obecne władze zaniechały budowy linii kolejowej do Turku. Bardzo zła decyzja.
0
0
Ta inwestycja ma przywrócić wielkopolskiemu miastu funkcję ważnego ośrodka komunikacyjnego w regionie. Tak ma wyglądać
Michal55
środa, 3.06.2026 r., godz. 08.19
Wstyd. Wstyd dla wszystkich Miasta, Lecha i uczelni UE. Kwintesencja "Wyście sobie, a my sobie. Każden sobie rzepkę skrobie." Prawo swoje, a my swoje.
20
58
Ogromny baner Lecha Poznań... nielegalny
Michal55
wtorek, 2.06.2026 r., godz. 12.43
Porównanie Ministrów i spółek skarbu państwa kompletnie nietrafione. Tam też powinni zrobić porządek. Ale jak np. Orlen firma o zasięgu międzynarodowym przynosi miliardowe zyski to te 100 tys. na miesiąc nie razi tak jak 100 tys. na miesiąc w spółkach miejskich gdzie MTP czy ZKZL przynoszą same straty!!!.
50
0
Poznańscy radni chcą obniżenia wynagrodzenia prezesów i członków zarządu miejskich spółek
Michal55
poniedziałek, 1.06.2026 r., godz. 20.04
To przynajmniej 1÷ czyli tak 1,7 mln dla Chudzińskiego. Niech chłop ma na 8 wille 12stego Mercedesa. Należy mu się.
5
1
171 milionów złotych dofinansowania z funduszy unijnych na rozwój i modernizację poznańskich wodociągów
Michal55
czwartek, 28.05.2026 r., godz. 14.34
Największym pracodawcą w Poznaniu jest...Uniwersytet Adama Mickiewicza Dordzy Państwo.
56
6
Największy pracodawca w Poznaniu z nowym prezesem!
Michal55
poniedziałek, 25.05.2026 r., godz. 07.49
Uwaga uwaga. Podpowiadam straży miejskiej rozwiązanie! Ustawić się za winklem, tak jak to robicie przy pestce na przystanku pod teatralką i łapiecie przechodniów za to że sobie skrócą drogą. Tutaj też, możecie stanąć wyobraźcie sobie tak żeby nie było was widać!! Albo nawet kamerkę zamontować i karać listownie. Gdyby było egzekwowane problem szybko by się rozwiązał. A taksówkarze, często byli milicjant mają u Jaśkowiaka specjalne względy.
28
3
Przy Poznaniu Głównym bez zmian. Taksówkarze wciąż zastawiają "Kiss & Ride"
Michal55
niedziela, 24.05.2026 r., godz. 16.56
ZKZL i Łukasz Kubiak przypominają o obowiązkach najemców...wolne żarty. Niech sobie o swoich obowiązkach przypomną.
5
1
Ważna informacja i apel do najemców ZKZL
Zobacz więcej
Formularz kontaktowy
Zdjęcie/Video
Załącz plik
Wysyłając niniejszy formularz niniejszym oświadczam, że jestem autorem przesyłanego zdjęcia/video/tekstu i zgadzam się na nieodpłatne wykorzystanie tego materiału na łamach epoznan.pl.
Aby wysłać formularz, konieczne jest zaznaczenie opcji 'Nie jestem robotem'.
Jeśli zapomniałeś hasła podaj adres e-mail na który zarejestrowałeś swoje konto aby wygenerować nowe hasło.
Zgłoszenie “Spotted” wysłane. Po akceptacji redakcji, pojawi się na stronie.
Zgłoszenie “Wyznaję” wysłane. Po akceptacji redakcji, pojawi się na stronie.
KONTAKT:
Zgłoszenie “Spotted” wysłane. Po akceptacji redakcji, pojawi się na stronie.
Uzasadnij zgłoszenie komentarza do usunięcia
Aby wysłać formularz, konieczne jest zaznaczenie opcji 'Nie jestem robotem'.
Odpowiedz na komentarz
Komentarz został dodany.
Co powinniśmy w tym newsie poprawić?
Login
Hasło
Zapomniałeś hasła?
Zaloguj
Nie masz konta?
Zarejestruj się
Materiał zawiera treści przeznaczone tylko dla osób dorosłych. Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia i tym samym w świetle polskiego prawa nie jesteś osobą pełnoletnią, nie wolno Ci wchodzić dalej. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią.