Pogoda jutro Pogoda Poznań
0-6
Akcja strażaków na ul. Promienistej: „wchodzą w białych kombinezonach i kaloszach”
j | aktualizacja: Wtorek, 13 lutego 2018 roku, godzina 18:38

Po godzinie 17 strażacy odebrali zgłoszenie o pojemniku z oznaczeniem materiału zakaźnego znalezionym w jednym z mieszkań przy ulicy Promienistej.

Akcja strażaków w domu Promienista / Kłuszyńska. 4 wozy strażackie, straż chemiczna. Wchodzą w białych kombinezonach i kaloszach. Co się dzieje – pyta nasza czytelniczka. Strażacy potwierdzają.

Zgłoszenie odebraliśmy o godzinie 17:13. W jednym z mieszkań na ulicy Promienistej znaleziono pojemnik z oznaczeniem materiału zakaźnego. Na miejsce zadysponowane zostały nasze cztery zastępy. Po wykonaniu dokładnych pomiarów stwierdzono, że zawartość pojemnika nie stanowi żadnego zagrożenia. Nasza akcja już się zakończyła w tym miejscu – mówi dyżurny poznańskich strażaków.

WASZE KOMENTARZE
[1][2]
Może Latająca Czerwona Tesla Muska spadła gdzieś tam?
Co za mi tez akcja....
analfabeci z epoznań tj. Kłuszyńska
sprawka szKODników
Zostawić to stasia alkohol na imrezkę
To była akcja rozdzielenia dwóch tęczowych pederastów, którzy zwarli się podczas pieszczot stąd kombinezony i kalosze u strażaków.
Jak jest jakaś strażaczka to może mi wejsc na k***sa i będziemy się rżnąć jak króliki w samochodzie straży na tylnych siedzeniach ;) pozdrawiam wszystkie napalone laski z mokrymi cipkami
~: To była akcja rozdzielenia dwóch tęczowych pederastów, którzy zwarli się podczas pieszczot stąd kombinezony i kalosze u strażaków. ...
Hahahah!!!! A może to znów jakies scierwo ukraińskie co tylko umie powiedzieć "ja niponimaju" wsadziło łapę tam gdzie nie trzeba
Espe zdechł?
~: To była akcja rozdzielenia dwóch tęczowych pederastów, którzy zwarli się podczas pieszczot stąd kombinezony i kalosze u strażaków. ...
Ta choroba jest zaraźliwa stąd te środki ochronne u strażaków. Widać jak bardzo niebezpieczna jest ich praca.
Ale jak znaleziono w mieszkaniu? Ktoś znalazł coś u siebie w mieszkaniu i nie wiedział co to? Czy ktoś mu podrzucił? Bo nie rozumiem jakim cudem można znaleźć w mieszkaniu coś i nie wiedzieć co to?
Ciekawe jakie pomiary wykonali na miejscu, dzięki którym mogą stwierdzić że nie ma tam nic niebezpiecznego. Przebadali to coś na wszystkie znane bakterie i wirusy?

Komentarz zdjęty z emisji przez redakcję za złamanie regulaminu.

~espe: Ta choroba jest zaraźliwa stąd te środki ochronne u strażaków. Widać jak bardzo niebezpieczna jest ich praca....
za to ich szanuje nawet pedalstwa sie nie lękają. Brawo twarziele ale bym was pomacał eee to znaczy uściskał eee to znaczy.... same pedalskie teksty prawie wiec może już skończę tego posta.
łojtam łojtam ! takie małe pierwiastki a taki wielki raban.

Ciekawe kiedy ktos sie skapnie ze na UAMie system pożarowy jest na czujnikach jonizacyjnych ktore zawierają radioaktywny pluton. Najlepsze jest to że ktoś ze straży kiedyś to odebrał

Nawet na czujnikach jest oznaczenie radioaktywne. Pozdro dla tych ktorzy tam sie uczą :)
Stasio pewnie idąc walił konia bez gumy
~espe: sprawka szKODników...
Nie czytałeś? z PiSuaru mu wybiły g***o warte obietnice
Od kiedy znaczek "BIOHAZARD" wzbudza taką sensację. Przecież nigdy poza szpitalami nie było styczności z tego rodzaju odpadami. Co to się wyrabia teraz.
Może to nie byli strażacy tylko pogotowie z psychiatryka i poszukiwali TĘCZOWEGO ZBAWICIELA MIASTA, żeby go odwieźć do szpitala dla obłąkanych?
Ale mieli akcje
Zyklon B pewnie Adolf zostawił.
~eSBe: Espe zdechł?...
tego dziadostwa pieruńskiego nawet siekierą nie dobijesz
WASZE KOMENTARZE
[1][2]
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~
zarejestruj /
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimg
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
W razie problemów z dodaniem komentarza sprawdź czy Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę ciasteczek.