pnwtśrczptsbnd
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Wyświetl wg kin Wyświetl wg filmów

Repertuar filmów na niedziela, 19 maja

Abigail

  • Cinema City Kinepolis
  • 21.40

Anatomia upadku

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 20.00

Back to Black. Historia Amy Winehouse

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 20.15
  • Cinema City Kinepolis
  • 10.50, 13.30, 16.10, 18.50, 22.00
  • Cinema City Plaza
  • 13.40, 16.15
  • Helios
  • 20.30
  • Multikino 51
  • 15.15
  • Multikino Stary Browar
  • 16.45, 19.50

Budda. Dzieciak '98

  • Cinema City Kinepolis
  • 21.20

Challengers

  • Cinema City Kinepolis
  • 12.20, 15.10, 18.00, 20.40, 22.15
  • Cinema City Plaza
  • 12.20, 15.00, 17.40, 20.20
  • Helios
  • 15.10, 20.15
  • Multikino 51
  • 11.30, 14.20, 17.10, 20.00
  • Multikino Stary Browar
  • 14.10, 17.00, 19.50, 21.10

Chłopiec i czapla

  • Kino Pałacowe
  • 12.30

Civil War

  • Cinema City Kinepolis
  • 17.30, 20.00
  • Cinema City Plaza
  • 21.20

Cztery córki

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 16.45

Diuna: Część druga

  • Cinema City Kinepolis
  • 21.30
  • Helios
  • 13.20

Godzilla i Kong: Nowe imperium

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.40, 13.30, 18.40
  • Cinema City Kinepolis
  • 14.10
  • Cinema City Plaza
  • 11.15, 14.40

Hit Man

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 16.15
  • Cinema City Kinepolis
  • 11.40, 16.40, 19.10, 21.40
  • Cinema City Plaza
  • 17.00, 19.30
  • Helios
  • 12.20, 18.00, 20.00
  • Multikino 51
  • 17.55, 20.30
  • Multikino Stary Browar
  • 14.25, 17.00, 19.35

Istoty fantastyczne

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.30, 11.50, 12.50, 14.10, 15.10, 16.30, 17.30, 18.50
  • Cinema City Plaza
  • 10.00, 11.40, 14.00, 16.20, 17.20, 18.40
  • Helios
  • 10.00, 12.30, 13.30, 15.00, 16.00, 17.30, 18.30
  • Helios
  • 11.00
  • Multikino 51
  • 10.05, 12.35, 15.05, 17.35, 19.15
  • Multikino Stary Browar
  • 10.15, 12.20, 14.50, 17.20, 19.30

Jedno życie

  • Kino Pałacowe
  • 18.00

Jutro będzie nasze

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 18.15

Kaskader

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.00, 12.50, 15.40, 18.30, 21.20
  • Cinema City Plaza
  • 11.20, 14.00, 19.10
  • Helios
  • 10.40, 17.15, 21.00
  • Multikino 51
  • 17.55, 20.45
  • Multikino Stary Browar
  • 16.00, 17.40, 20.30

Kicia Kocia w przedszkolu

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 15.30
  • Cinema City Kinepolis
  • 10.15, 11.30, 12.50, 14.10, 15.30
  • Cinema City Plaza
  • 10.00, 10.30
  • Helios
  • 10.40
  • Multikino 51
  • 10.15
  • Multikino Stary Browar
  • 10.00, 13.00

Królestwo Planety Małp

  • Cinema City Kinepolis
  • 11.20, 14.30, 17.40, 20.40
  • Cinema City Kinepolis
  • 12.50, 16.00, 19.10, 21.10
  • Cinema City Plaza
  • 11.10, 14.10, 17.10, 20.10
  • Cinema City Plaza
  • 21.00
  • Helios
  • 11.15, 17.45
  • Helios
  • 14.30, 19.30, 20.45
  • Multikino 51
  • 14.20, 20.30
  • Multikino 51
  • 11.15, 17.25
  • Multikino Stary Browar
  • 11.00
  • Multikino Stary Browar
  • 14.05, 17.10, 20.15

Kung Fu Panda 4

  • Cinema City Kinepolis
  • 11.00, 13.10, 15.20, 17.10
  • Cinema City Plaza
  • 10.20, 12.30, 15.10
  • Helios
  • 12.40
  • Multikino 51
  • 10.05, 13.00

Monster

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 18.00
  • Cinema City Kinepolis
  • 16.50, 19.30
  • Cinema City Plaza
  • 19.40
  • Kino Pałacowe
  • 20.15

Mój pies Artur

  • Cinema City Kinepolis
  • 11.00, 13.30, 18.10
  • Cinema City Plaza
  • 16.50
  • Helios
  • 18.15
  • Multikino 51
  • 11.25, 13.45, 16.05
  • Multikino Stary Browar
  • 11.20, 13.40

Niepokalana

  • Cinema City Kinepolis
  • 16.00, 20.40
  • Cinema City Plaza
  • 21.50
  • Helios
  • 21.00
  • Multikino 51
  • 17.05, 20.10, 21.25

Obsesja

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 20.30

Omen: Początek

  • Cinema City Kinepolis
  • 22.10
  • Cinema City Plaza
  • 22.20

Pamięć

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 18.30

Perfect Days

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 20.15
  • Cinema City Kinepolis
  • 19.20
  • Kino Pałacowe
  • 17.15

Pieśni ziemi

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 14.45

Pogromcy duchów: Imperium lodu

  • Cinema City Kinepolis
  • 11.00, 16.10

Powoli

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 14.45
  • Kino Pałacowe
  • 16.00

Priscilla

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 13.00

Spirited Away: W krainie Bogów

  • Multikino 51
  • 12.20
  • Multikino Stary Browar
  • 11.20

Strefa interesów

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 16.15
  • Cinema City Kinepolis
  • 19.00
  • Kino Pałacowe
  • 15.00

Susza 2: Force of Nature

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 16.30
  • Cinema City Kinepolis
  • 13.40, 16.20, 19.00, 21.40
  • Cinema City Plaza
  • 18.50, 22.00

Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.30

Tarot: Karta śmierci

  • Cinema City Kinepolis
  • 16.10, 18.20, 20.30, 22.20
  • Cinema City Plaza
  • 17.10, 19.20, 21.30
  • Helios
  • 16.45, 19.00, 21.15
  • Multikino 51
  • 18.25, 20.40
  • Multikino Stary Browar
  • 18.50, 21.05

Test na teściów

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 18.30

The Old Oak

  • Kino Pałacowe
  • 20.00

Tylko nie ty

  • Cinema City Kinepolis
  • 21.15

Ucieczka ze zwierzowersum

  • Charlie Monroe Kino Malta
  • 13.00
  • Cinema City Kinepolis
  • 10.15, 11.20, 13.20, 15.15
  • Cinema City Plaza
  • 10.20, 13.10
  • Helios
  • 10.10, 12.10, 16.20
  • Multikino 51
  • 15.05
  • Multikino Stary Browar
  • 10.20, 12.45, 14.45

Wyfrunięci

  • Cinema City Kinepolis
  • 10.10, 12.20

Za duży na bajki 2

  • Cinema City Kinepolis
  • 14.30, 16.50
  • Cinema City Plaza
  • 12.20
  • Helios
  • 14.10