blog background
 
herod21: w stolicy
wynajem
metka_epoznan
Dlaczego warto wynająć biuro na Śródmieściu
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 28

Jest bardzo dużo zalet posiadania biura na Śródmieściu. Jeżeli ktoś zatem chciałby w najbliższym okresie czasu wynająć coś w stolicy Polski, po prostu zależy mu na korzystnej ofercie, jeżeli chodzi o biura, to jak najbardziej centrum Warszawy to strzał w dziesiątkę. Jakoś nie wydaje się, aby ktokolwiek mógł powiedzieć, iż w jego przypadku biuro na Śródmieściu okazało się niewypałem. Oczywiście Śródmieście ma swoje wady - przede wszystkim nie kosztuje mało wynajęcie takiego biura, więc jeżeli ledwo zarabiamy na ZUS, to powinniśmy rozejrzeć się za jakimś bardziej ekonomicznym adresem. Takie mamy realia - nie każdy musi przecież mieć biuro w prestiżowym miejscu.

Sprawdź oferty - http://www.officemap.pl/search/list/?city=warszawa&district[]=srodmiescie

                Pamiętajmy o tym, że chociaż biuro na Śródmieściu kosztuje drożej, to jednak mimo wszystko czerpiemy niemałe profity z takiego stanu rzeczy. Otóż mamy większą ilość klientów we własnym biurze, bo komu będzie się chciało jechać godzinę samochodem na drugą stronę Wisły, skoro może skoczyć sobie do nas po spotkaniu biznesowym w powiedzmy Złotych Tarasach? Pamiętać trzeba także o tym, iż Śródmieście to wymarzone miejsce pracy. A co za tym idzie, będziemy mogli liczyć na większe zainteresowanie pracą u nas, lepsi ludzie będą do nas się zgłaszali. Jeżeli ktoś ma do wyboru pracę w centrum miasta, a gdzieś na obrzeżach, to chyba oczywiste, że wybierze Śródmieście! Bezrobocie w stolicy Polski jest iluzoryczne, więc tym bardziej trzeba rozejrzeć się za swego rodzaju wabikami, dzięki którym będziemy bardziej atrakcyjni dla potencjalnych pracowników. No cóż, na całe szczęście odeszły w zapomnienie takie czasy, w których to pracodawca był najważniejszy, a więc lokalizacja była kwestia drugorzędną.

 

                Doceńmy biura do wynajęcia warszawa - śródmieście również za to, że jakby nie patrzeć zyskamy tym samym niemały prestiż. Jednak Polacy - nawet z najdalszych zakątków kraju, kojarzą centrum Warszawy, bardziej przychylnym okiem patrzą na firmy zlokalizowane w tej części stolicy swojego kraju. Niby nie jest to aż tak ważne, ale czy na pewno?

 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimgNie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
Zdjęcie: jovanka