Pogoda jutro Pogoda Poznań
7-6

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Trzydzieści dwie poszukiwane osoby trafiły do aresztów
BS | aktualizacja: Niedziela, 6 2018 roku, godzina 17: 1

W ciągu miesiąca policjanci z Piły zatrzymali 32 osoby, które były poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Najdłużej ukrywał 37-latek, który poszukiwany był od 14 lat.

Trzydzieści dwie poszukiwane osoby trafiły do aresztów

Wśród zatrzymanych osób są osoby poszukiwanie za kradzieże, włamania, rozboje czy przestępstwa narkotykowe - Zdecydowane działania pilskich kryminalnych oraz policjantów z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego doprowadziły do zatrzymania w okresie ostatniego miesiąca 32 poszukiwanych osób, które ukrywały się w domach, pomieszczeniach gospodarczych, pustostanach, meblach, a nawet w lesie. Zatrzymani zostali osadzeni w policyjnym areszcie - informuje Żaneta Kowalska z pilskiej policji.

Najdłużej poszukiwany był 37-letni pilanin. Mężczyzna ukrywał się od czternastu lat - Jak ustalili funkcjonariusze, często zmieniał miejsce pobytu. Jednak pilscy kryminalni nieustannie wykonywali szczegółowo ustalenia. I wpadli na trop mężczyzny. Został on zatrzymany w drodze do sklepu. Był bardzo zdziwiony widokiem funkcjonariuszy, jednak nie stawiał oporów podczas zatrzymania. Był poszukiwany za przestępstwa narkotykowe oraz przeciwko mieniu - dodaje Kowalska.

Zatrzymani mają od 19 do 62 lat. Wśród nich są dwie kobiety.