Pogoda jutro Pogoda Poznań
92
REGULAMIN FORUM

1. Regulamin określa zasady dodawania wpisów blogowych, komentarzy i opinii w Portalu Epoznan.pl prowadzonym przez spółkę ARP, z siedzibą w Poznaniu, 61-144, ul. Krzywoustego 72, zwaną dalej Agencją.

2. Portal Epoznan.pl umożliwia prowadzenie bloga, dodawania komentarzy i opinii wszystkim użytkownikom publicznej sieci Internet, za pośrednictwem specjalnych formularzy dostępnych na stronach www Portalu Epoznan.pl.

3. Post to dowolna treść wprowadzona przez użytkownika publicznej sieci Internet na dowolnej stronie w domenie epoznan.pl za pośrednictwem przygotowanego w tym celu formularza. Wpis blogowy to wpis wprowadzony przez użytkownika publicznej sieci Internet, na stronie założonego i prowadzonego przez siebie bloga w domenie epoznan.pl.

4. Użytkownikiem Forum staje się każda osoba która przynajmniej raz na dowolnej stronie w domenie epoznan.pl zamieściła swój Post lub Wpis blogowy poprzez przygotowany w tym celu formularz, bez względu na to czy osoba taka jest zarejestrowana w portalu czy nie.

5. Każdy Użytkownik Forum może zarejestrować się wykorzystując specjalny formularz WWW dostępny pod adresem http://www.epoznan.pl/index.php?section=forum&mode=register dzięki czemu wszystkie komentarze przez niego dodane na Portalu Epoznan.pl będą podpisane tym samym, unikalnym Nickiem. Użytkownik forum podczas rejestracji może dodać także znak graficzny tzw. avatar który będzie widoczny przy jego postach, przy czym avatar nie może być kopią avatara innego użytkownika zarejestrowanego na forum. Zakładając konto, Użytkownicy wyrażają zgodę na otrzymywanie na adres mailowy podany przy rejestracji ofert z portalu epoznan.pl.

6. Nie wolno podawać w żadnym polu formularza rejestracyjnego danych, które umożliwiłyby jednoznaczną identyfikację użytkownika.

7. Dodanie Posta na dowolnej stronie w domenie epoznan.pl jest równoznaczne z akceptacją przez Użytkownika Forum treści niniejszego Regulaminu Forum.

8. Użytkownik Portalu Epoznan.pl ponosi pełną odpowiedzialność, w tym karną i cywilną za opublikowane przez siebie Posty oraz Wpisy blogowe. Wydawca oraz Redakcja Portalu Epoznan.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników Forum oraz Autorów Blogów w domenie epoznan.pl.

9. Zabronione jest umieszczanie przez użytkowników na Portalu Epoznan.pl treści:

- sprzecznych z prawem
- wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
- propagujących przemoc
- obrażających osoby publiczne
- zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby
- przyczyniających się do łamania praw autorskich
- propagujących środki odurzające, narkotyki, alkohol
- zawierających wulgaryzmy
- zawierających linki do stron WWW
- zawierających treści reklamowe

10. Agencja zastrzega sobie prawo do edycji i kasowania komentarzy i opinii niezgodnych z regulaminem bez uzgodnienia i uprzedzenia autora.

11. Agencja oświadcza, że rejestruje numery IP wszystkich Użytkowników Forum. W razie uzasadnionych podejrzeń osób trzecich co do złamania niniejszego regulaminu poprzez treść postów Użytkowników Forum kwalifikujących się do skasowania, numery IP wraz z treścią postów zostaną udostępnione powołanym do tego służbom - policji oraz prokuraturze. Wniosek o udostępnienie numerów IP autorów poszczególnych postów należy wraz z uzasadnieniem składać w formie pisemnej w siedzibie Agencji.

12. Agencja zastrzega sobie prawo do blokowania kont Użytkowników Forum łamiących regulamin, bez uzgodnienia i uprzedzenia.

13. Użytkownik zamieszczając Post lub Wpis blogowy w Portalu Epoznan.pl, wyraża zgodę na opublikowanie Posta lub jego fragmentów w dowolnym miejscu Portalu Epoznan.pl, oraz jego cytowania i emisji na antenie Telewizji WTK.

14. Agencja nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody zarówno moralne jak i materialne, jakie mogą powstać w wyniku treści postów, oraz awarii i przerw w funkcjonowaniu Portalu Epoznan.pl.

15. Zgłaszanie Postów do usunięcia odbywa się poprzez formularz \'USUŃ\' znajdujący się bezpośrednio przy każdym Poście.

16. Agencja zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Opublikowanie zmian na stronie Portalu Epoznan.pl jest równoznaczne z uznaniem ich za obowiązujące. Agencja jest wyłącznie uprawniona do interpretacji niniejszego regulaminu.