Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
26 13
Reklama

W poniedziałek rusza Poznań Open. Pięciu Polaków w turnieju głównym

sk
niedziela, 2.06.2019 r.
godz. 18.50
sk | niedziela, 2.06.2019 r., godz. 18.50
W poniedziałek rusza Poznań Open. Pięciu Polaków w turnieju głównym
fot. Włodzimierz Hoppel

W poniedziałek rozpocznie się tegoroczna edycja Poznań Open.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
25°C 1016 hPa
JUTRO
pogoda
26°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
26°C 1020 hPa
Po zmianach wprowadzonych przez ATP drabinki challengerów składają się z 48 zawodników i właśnie tylu tenisistów znalazło się na liście startowej turnieju głównego.
 
Wśród nich jest pięciu Polaków. Hubert Hurkacz, podobnie jak piętnastu pozostałych rozstawionych zawodników, w pierwszej rundzie dysponuje "wolnym losem" i przystąpi do rywalizacji od drugiej fazy.
 
W poniedziałek na kortach Parku Tenisowego Olimpia wystąpi m.in. Kacper Żuk, który zmierzy się z Danielem Masurem. Przeciwnikiem Michała Dembka będzie Alessandro Bega, a Daniel Michalski zmierzy się z Tallonem Griekspoorem.
 
Ostatnim z Polaków będzie Wojciech Marek, którego sprawdzi Sekou Bangoura.
 
W drabince deblowej znalazły się dwie polskie pary i jedna polsko-rumuńska.
 
Mecze będą rozgrywane na trzech kortach i ruszą o 10 rano.
 
Do 6 czerwca włącznie wejście na teren Parku Tenisowego Olimpia będzie bezpłatny. W piątek, 7 czerwca bilety będą kosztować 10 (normalne) i 5 (ulgowe) złotych.
 
8 i 9 czerwca za bilety trzeba będzie zapłacić 15 i 10 zł. Bilety ulgowe  przysługują młodzieży szkolnej i studentom oraz emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji). Dzieci do lat 7 wchodzą na imprezę za darmo.
 
Sprzedaż biletów w dniach 3-6 czerwca w punkcie informacja na terenie Parku Tenisowego Olimpia a w okresie 7-9 czerwca w kasach przy wejściu na obiekt.
Reklama