Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
16 4
Reklama

Trener Legii Warszawa: Lech nie zrobił wystarczająco dużo, żeby wygrać

sk
sobota, 23.02.2019 r.
godz. 20.40
sk | sobota, 23.02.2019 r., godz. 20.40
Trener Legii Warszawa: Lech nie zrobił wystarczająco dużo, żeby wygrać
fot. Paweł Rosolski

- Mam świadomość, że musimy grać lepiej - mówił po meczu z Lechem Poznań trener Legii Warszawa.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
19°C 1024 hPa
JUTRO
pogoda
16°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
18°C 1018 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
Wojskowi ulegli Kolejorzowi 0:2. - Mogliśmy lepiej kontrolować spotkanie, kreować więcej sytuacji. Gra wyglądała w miarę dobrze do pola karnego rywala, potem podejmowaliśmy złe decyzje. Było wiele sytuacji, które powinniśmy lepiej rozwiązać - komentował Ricardo Sa Pinto.
 
- Zadecydowały detale. Starły się dwie czołowe drużyny w Polsce, ale Lech nie zrobił wystarczająco dużo, żeby wygrać, tym bardziej szkoda. Gospodarze też nie stworzyli dużo sytuacji. To nie było tak, że w pełni zasłużyli na wygraną - kontynuował Portugalczyk.
 
Trener Legii był pytany na konferencji prasowej o małą liczbę sytuacji stwarzanych przez jego piłkarzy z gry. Portugalczyk był jednak innego zdania i podkreślał m.in., że gospodarze również nie oddawali wielu strzałów. - Mieliśmy wiele okazji po dośrodkowaniach, kreowaliśmy wiele akcji, chociaż brakowało jakości w polu karnym. Powtórzę: Lech również nie miał wielu sytuacji, dominowała gra fizyczna. a o wyniku zadecydowały błędy. Mamy świadomość, że musimy grać lepiej i stwarzać więcej okazji - podsumował.
Reklama