Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 2
Reklama

Ivan Djurdjević: brakowało nam koncentracji

sk
sobota, 6.10.2018 r.
godz. 10.18
sk | sobota, 6.10.2018 r., godz. 10.18
Ivan Djurdjević: brakowało nam koncentracji
fot. Paweł Rosolski

Trener Ivan Djurdjević nie był zadowolony z wyniku osiągniętego w Zabrzu.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
8°C 1010 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1022 hPa
POJUTRZE
pogoda
9°C 1030 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
Lech Poznań zremisował z Górnikiem 2:2. Rezultat mógł być gorszy, bo po pięknym golu Szymona Żurkowskiego gospodarze prowadzili 2:0. 
 
- Sporo emocji. Zaczęliśmy mecz bardzo słabo. Nie byliśmy skoncentrowani. Uczulam zawodników co mecz, że gra się od pierwszej do ostatniej minuty. Wiedzieliśmy, że Górnik będzie bardzo potrzebował punktów, bo dawno u siebie nie wygrał i ciążyła na nim presja - komentował trener Djurdjević. 
 
- Zaczęliśmy grać dopiero około 20 minuty, to za późno. Mieliśmy kilka dogodnych sytuacji w ataku, ale koncentracji brakowało również pod bramką rywala. Wiele niecelnych strzałów wynikało z braku koncentracji - kontynuował. 
 

- W drugiej połowie chcieliśmy ruszyć do odrabiania strat. W przerwie mówiłem, że nie wygramy meczu spacerując. Po 2:0 zmieniliśmy system, chcieliśmy zaryzykować. Szybko padła bramka na 2:1, zespół odzyskał wiarę i było dużo okazji. W ostatnich minutach mogliśmy wygrać, ale mogliśmy też przegrać. Wywozimy punkt. Z przebiegu meczu można go przyjąć z zadowoleniem, ale ja nie jestem zadowolony, bo musimy grać od początku do końca - przyznał Serb.

ZOBACZ VIDEO
arrow
Reklama