Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
13 7
Reklama

Trener Miedzi Legnica: Lech nie prezentuje wybornej formy

sk
sobota, 29.09.2018 r.
godz. 12.21
sk | sobota, 29.09.2018 r., godz. 12.21
Trener Miedzi Legnica: Lech nie prezentuje wybornej formy
fot. PAP/Marcin Bednarski

W niedzielny wieczór Lech Poznań podejmie przy Bułgarskiej beniaminka Lotto Ekstraklasy.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
9°C 1032 hPa
JUTRO
pogoda
13°C 1032 hPa
POJUTRZE
pogoda
16°C 1030 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
11 punktów zdobytych w 9 meczach trudno uznawać za fenomenalny wynik, ale przed obecną kolejką dawał on 9. miejsce w tabeli, w przypadku Miedzi Legnica można uznać za satysfakcjonującą pozycję.
 
Zespołowi Dominika Nowaka zdarzają się słabsze mecze, ale równocześnie jest on w stanie wygrać z każdym, a jeśli Petteri Forsell ma dobry dzień, to jest w stanie w pojedynkę rozstrzygnąć losy rywalizacji.
 
Teraz piłkarze z Dolnego Śląska spróbują zaskoczyć Kolejorza, który po raz ostatni wygrał w lidze 12 sierpnia, a kilka dni temu wymęczył awans w Pucharze Polski. - Lech miał wynikowo duże problemy. Legia można powiedzieć, że wygrała z nim zasłużenie. Ale już w meczu z Arką uważam, że Lech tak naprawdę mógł wygrać to spotkanie. Miał kilka dobrych sytuacji. Jest to zespół posiadający dobrych piłkarzy, którzy, tak jak u nas zresztą, są w stanie rozstrzygnąć spotkanie. 120 minut w Łodzi na pewno pokazało, że Lech nie prezentuje dziś wybornej formy patrząc na stan posiadania - ocenił trener Nowak, cytowany przez miedzlegnica.eu.
 
Lech po 120 minutach walki pokonał 1:0 pierwszoligowy ŁKS Łódź, natomiast Miedź wygrała 3:0 z występującą w tej samej klasie co łodzianie Sandecją Nowy Sącz. Większa częstotliwość spotkań wymusiła zmiany w mikrocyklu, ale w Legnicy nie mają z tym problemów. - Przygotowujemy się w dwóch grupach. Zawodnicy, którzy grali w meczu pucharowym do dziś przechodzili regenerację, pozostali trenowali normalnie. Nie przeszkadza nam to w przygotowaniach. Przed nami jeszcze zajęcia treningowe, w których będziemy trenować razem. W Poznaniu chcemy zaprezentować się jak najlepiej jako zespół. Przede wszystkim chcemy być stabilni w poszczególnych fazach kontroli spotkania. Musimy być skoncentrowani i oczywiście nad tym pracujemy - zapewnił Nowak.
 
Początek niedzielnego spotkania o 18:00.
Reklama