Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
13 7
Reklama

Trener ŁKS Łódź przed meczem z Lechem: zamierzamy sprawić niespodziankę

sk
poniedziałek, 24.09.2018 r.
godz. 17.10
sk | poniedziałek, 24.09.2018 r., godz. 17.10
Trener ŁKS Łódź przed meczem z Lechem: zamierzamy sprawić niespodziankę
fot. Paweł Rosolski

We wtorkowe popołudnie Lech Poznań zmierzy się na wyjeździe z ŁKS Łódź.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
9°C 1032 hPa
JUTRO
pogoda
13°C 1032 hPa
POJUTRZE
pogoda
16°C 1030 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
Mecz zostanie rozegrany w ramach 1. rundy Pucharu Polski. Kolejorz nie ma ostatnio dobrych skojarzeń z tymi rozgrywkami: rok temu odpadł na wczesnym etapie, wcześniej trzy razy z rzędu musiał przełknąć porażkę w finale.
 
Teraz na drodze zespołu z Bułgarskiej staje pierwszoligowy ŁKS. Beniaminek zaplecza Lotto Ekstraklasy radzi sobie całkiem nieźle i zajmuje 5. lokatę w tabeli. Gorszą formę prezentuje Lech, który w ostatnich pięciu kolejkach zdobył zaledwie punkt.
 
Jakie oczekiwania przed tą potyczką ma trener ŁKS, Kazimierz Moskal? - Przede wszystkim należy podkreślić, że czeka nas bardzo atrakcyjny mecz. Lech Poznań to uznana marka, a jego piłkarze co roku celują w walkę o mistrzostwo Polski. Zagramy u siebie, więc powinno to być niezwykle interesujące spotkanie dla kibiców - ocenił cytowany przez lkslodz.pl szkoleniowiec.
 
- Lech jest faworytem wtorkowej potyczki - ocenił Moskal, który nie chciał zdradzić czy wystawi we wtorek najsilniejszy możliwy skład. - Wszystko zależy od tego, w jakim stopniu uporamy się z naszymi problemami zdrowotnymi. Na pewno nie odpuścimy tego spotkania i będziemy chcieli się zaprezentować z jak najlepszej strony. Zamierzamy postraszyć Lecha i sprawić niespodziankę - zapowiedział.
 
Początek spotkania we wtorek o 15:00. Zgodnie z nowym regulaminem każda runda rozgrywana jest bez rewanżów, więc w razie potrzeby arbiter zarządzi dogrywkę i rzuty karne. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport.
Reklama