Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
13 7
Reklama

Trener Arki Gdynia: pokonanie Lecha należy się naszym kibicom

sk
piątek, 21.09.2018 r.
godz. 08.42
sk | piątek, 21.09.2018 r., godz. 08.42
Trener Arki Gdynia: pokonanie Lecha należy się naszym kibicom
fot. PAP/Adam Warżawa

W piątkowy wieczór Lech Poznań zmierzy się na wyjeździe z Arką Gdynia.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
9°C 1032 hPa
JUTRO
pogoda
13°C 1032 hPa
POJUTRZE
pogoda
16°C 1030 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
Oba zespoły nie mają za sobą najlepszego okresu. Arka ostatni raz wygrała 18 sierpnia, natomiast Kolejorz czeka na zwycięstwo od 12 sierpnia.
 
Gdynian czekają kolejne trudne tygodnie, ponieważ po spotkaniu z Lechem czekają ich konfrontacje z Legią Warszawa i Zagłębiem Lubin. - Przed nami bardzo ciężkie tygodnie, ale dla takich meczy jak ten na Łazienkowskiej z Legią czy z Lechem u nas piłkarze trenują. Szkoda, że tak mało jest spotkań u nas, bo uważam, że ostatnio w domu graliśmy bardzo dobrze. Uważam, że w najbliższych tygodniach najtrudniejsze będzie spotkanie z Zagłębiem Lubin w domu - ocenił Zbigniew Smółka, cytowany przez arka.gdynia.pl.
 
Lech ma obecnie na koncie 13 punktów, a Arka 7. Oba zespoły spisują się więc poniżej oczekiwań. - Oglądałem w Warszawie ostatnie spotkanie Legii z Lechem i uważam, że jeśli Legia tak zagrałaby w każdym meczu to dzisiaj miałaby komplet punktów. My do każdego spotkania przygotowujemy się tak, żeby je wygrać. Nasza sytuacja może nie jest tragiczna, ale na pewno nie jest wesoło. Teraz zrobimy, żeby pokonać Lecha, bo należy się to też naszym kibicom. Musimy być dobrze przygotowani jako zespół, żeby im sprostać - zapowiedział Smółka.
 
Początek spotkania o 20:30. Tekstowa relacja LIVE na łamach portalu epoznan.pl.
Reklama