Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
11 -1
Reklama

Ivan Djurdjević: już teraz budujemy zespół na przyszłoroczne puchary

sk
czwartek, 16.08.2018 r.
godz. 23.20
sk | czwartek, 16.08.2018 r., godz. 23.20
Ivan Djurdjević: już teraz budujemy zespół na przyszłoroczne puchary
fot. Paweł Rosolski

Lech Poznań przegrał u siebie 1:2 z KRC Genk, a w dwumeczu Belgowie zwyciężyli 4:1 i awansowali kosztem Kolejorza do IV rundy eliminacji Ligi Europy.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1024 hPa
JUTRO
pogoda
11°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
10°C 1017 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
- Nie awansowaliśmy i to przykry fakt. Inaczej wyobrażałem sobie to spotkanie: tak jak w drugiej połowie mieliśmy zagrać już w pierwszej. Zaczęliśmy mecz źle i bojaźliwie. Gdy wydawało się, że sytuacja jest opanowana, to padł gol na 0:1 - komentował trener Ivan Djurdjević.
 
- W przerwie powiedziałem piłkarzom, że losy rywalizacji są już rozstrzygnięte, ale chcę zobaczyć walczący zespół. W drugiej połowie dało to efekt, momentami prowadziliśmy grę i byliśmy lepszym zespołem - dodał.
 
Serb nie ukrywał, że na papierze rywal był silniejszy od jego zespołu. - Pracujemy razem 2 miesiące i trudno było w tym czasie zrobić coś więcej. Mentalnie pokazaliśmy się z dobrej strony, potrafiliśmy zareagować na stratę dwóch zawodników.
 
- Widzieliśmy różnicę pomiędzy ligą a pucharami. Znamy swoje braki i jesteśmy realistami. Już teraz budujemy drużynę na kolejną edycję pucharów i patrzymy kto może się w nich przydać - ocenił.
Reklama