Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 -2
Reklama

Ivan Djurdjević: mogliśmy wygrać wyżej, ale równie dobrze stracić kilka bramek

sk
czwartek, 12.07.2018 r.
godz. 23.10
sk | czwartek, 12.07.2018 r., godz. 23.10
Ivan Djurdjević: mogliśmy wygrać wyżej, ale równie dobrze stracić kilka bramek
fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk

Ivan Djurdjević był zadowolony z wyniku spotkania z Gandzasarem Kapan i podkreślał, że przed jego piłkarzami jeszcze wiele pracy.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
6°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1027 hPa
POJUTRZE
pogoda
11°C 1030 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
W debiucie serbskiego trenera Lech Poznań wygrał w meczu I rundy eliminacji Ligi Europy 2:0. - Zaczęliśmy bardzo dobrze, realizowaliśmy założenia, byliśmy skoncentrowani. Wiedzieliśmy, że rywal wycofa się i poczeka na kontrataki. Po 2:0 zazwyczaj lekceważy się przeciwnika, bo zawodnicy zaczynają "wymyślać". Wtedy gra zaczęła się komplikować - mówił szkoleniowiec.
 
- Rywal nie miał nic do stracenia i jego piłkarze pokazali, że nie są słabi. Pierwsza runda eliminacji zawsze jest skomplikowana, nie tylko dla nas, stąd często niespodzianki na tym etapie - kontynuował.
 
Ormianie nie zdobyli ostatecznie gola, choć kilkukrotnie zagrozili bramce Buricia. - Mieliśmy wiele sytuacji, mogliśmy spokojnie wygrać wyżej, ale mogliśmy też stracić kilka bramek. Musimy nad tym pracować i w następnych meczach postaramy się grać lepiej - przyznał Djurdjević.
 
- Wiadomo, że w pierwszym meczu zespół nie będzie grać idealnie. To naturalne po zmianie trenera i sposobu gry. Dzisiaj byłbym bardziej zmartwiony po wygranej 8:0, ponieważ byłoby o nielogiczne. Wygrana 2:0 nie jest wielka, ale idziemy spokojnie dalej, żeby wykonać swoją robotę i rozwijać zespół - zakończył Serb.
Reklama