Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 -2
Reklama

Znamy datę prezentacji drużyny Lecha Poznań. W poniedziałek przedstawienie sponsora technicznego

sk
piątek, 6.07.2018 r.
godz. 13.20
sk | piątek, 6.07.2018 r., godz. 13.20
Znamy datę prezentacji drużyny Lecha Poznań. W poniedziałek przedstawienie sponsora technicznego
fot. Jędrzej Gerwel

Znamy już datę przedsezonowej prezentacji drużyny Lecha Poznań.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
6°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1027 hPa
POJUTRZE
pogoda
11°C 1030 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
12 lipca Kolejorz spotkaniem z Gandzasarem Kapan rozpocznie walkę o fazę grupową Ligi Europy. Oficjalna prezentacja obędzie się dwa dni później, na terenie Strefy Kibica Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 
Fani Kolejorza będą mieli okazję do spotkania i zamienienia kilku słów z zawodnikami ulubionej drużyny, którzy zaprezentują się już w nowych koszulkach meczowych. Przedstawienie nowego sponsora technicznego zaplanowanego na 9 lipca. Kilka miesięcy temu "Gazeta Wyborcza" podała, że będzie to włoska firma Macron.
 
- Wszyscy kibice, którzy w sobotę przyjdą do Strefy Kibica, poza nową koszulką meczową, będą mogli zobaczyć kolekcję niebiesko-białych ubrań. Na młodszych sympatyków Lecha, i tych nieco starszych, czekać będą także sportowe atrakcje. Równolegle ze strefą działa "Lato na Targach", gdzie każdy chętny będzie mógł pojeździć na rolkach, pograć w tenisa stołowego, koszykówkę czy badmingtona, a także w piłkę halową - powiedział na łamach lechpoznan.pl Wojciech Terpiłowski, kierownik działu promocji i reklamy Lecha Poznań.
 
Początek zaplanowanego na 14 lipca wydarzenia o 13:00.
Reklama